ترلان پروانه که یکی از خانم بازیگرهای جوان ایرانی است، می گوید ویژه ترین علاقه اش رقص باله در آب بود.ترلان پروانه سال‌هاست که بازیگر است. ترلان پروانه بازیگر جوانی است که بازیگری را از کودکی شروع کرد است. ترلان پروانه در شماری از فیلم‌های تلویزیونی و سریال های تلویزیون ایفای نقش کرده است. ترلان پروانه سابقه حضور در کارهای سینمایی دارد. ترلان پروانه  از جمله متولدین دهه هفتاد است که توانسته به موفقیت برسد.

 

11

112

 

ترلان پروانه و جنجال رقص باله در آب

ترلان پروانه که یکی از خانم بازیگرهای جوان ایرانی است، می گوید ویژه ترین علاقه اش رقص باله در آب بود. ترلان پروانه متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز است. او در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. 

 

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است. وی دانشجوی کارشناسی رشته گرافیک بوده و فعالیت خود در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است. این بازیگر از سنین کودکی پا به عرصه سینما گذاشت و تا امروز فعالیت خود را ادامه داده است.

ترلان پروانه مجرد است و تا بحال ازدواج نکرده است. شایعات زیادی در مورد ازدواج ترلان پروانه صورت گرفته است و بارها خانواده اش از این شایعات ناراحت شده اند . در ابتدا شایعه ازدواج با ارسلان قاسمی ساخته شد و حالا هم شایعه ازدواج او با یکی از فوتبالیست های مشهور ساخته شده است که هیچکدام توسط ترلان پروانه تائید نشده است.

112

11

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد