احسان کرمی بازیگر، صداپیشه و مجری معروف تلویزیون می باشد. وی از سال ۱۳۸۵ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال هیئت مدیره، هم گناه و عالیجناب نقش آفرینی کرده است. احسان کرمی چند سالی است که ازدواج کرده و یک فرزند پسر به نام نیک مهر دارد. به تازگی تصویری از ویلای سرسبز و پر از گل احسان کرمی مجری تلویزیون در اینستاگرام منتشر شده است.

 

احسان کرمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

ویلای لاکچری احسان کرمی

ویلای لاکچری احسان کرمی

 

حسرت خواب عمیقى دارم…خوابى بى خیال…خوابى که برادر تنى مرگ باشد…خوابى که خسته ام نکند. ‌غصه ها،انتظارها،ناتوانى ها،نگرانى ها و دلتنگى ها هر شب مثل سوز برف پلکهایم را سرد میکنند. ‌این انصاف نیست که خواب آدم اینهمه زخمى باشد… ‌حسرت ⁧‫خواب‬⁩ عمیقى دارم که خسته ام نکند…خوابى که برادر تنى مرگ باشد.

 

احسان کرمی مجری تلویزیون و همسرش

احسان کرمی مجری تلویزیون و همسرش

 

 

نحوه آشنایی و ازدواج احسان کرمی و همسرش

احسان کرمی در تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۵۹ در محله قیطریه تهران به دنیا آمد. وی مجری، بازیگر، صداپیشه و خواننده ایرانی است. احسان کرمی کاردانی تشریفات خوانده ، دوره فیلم سازی را در انجمن فیلمسازی جوان گذرانده و بعد دوره بدن و بیان تئاتر را هم پیش میکائیل شهرستانی آموخته است.

 

همسر و پسر مجری معروف

 

همسر و پسر مجری معروف

او درباره جریان ازدواج آشنایی با همسرش می‌گوید: “من در این سال‌ها حدود ۴۰ شغل عوض کردم. یکی از شغل‌های من تور لیدر بود؛ مثلا هوس می‌کردم که به اصفهان بروم و تور یک روزه به اصفهان می‌بردم. در یکی از این سفرها با همسرم آشنا شدم؛ البته من و همسرم با یکدیگر بزرگ شدیم چون من از ۱۹ سالگی با او آشنا شدم و با یکدیگر ازدواج کردیم و حالا یک پسر بنام نیکمهر داریم و همه چیز خوب و نرمال است.”

 

بازیگر ایرانی

 

 

منبع: نیک صالحی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد