روناک یونسی بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 59 در تهران است. روناک یونسی در سریال ها و فیلم های سینمایی زیادی بازی کرده است. در ادامه میتوانید با  بیوگرافی روناک یونسی  بیشتر بخوانید.

 

 

11

 

 

بیوگرافی روناک یونسی :

روناک یونسی متولد 05 دی‌ماه سال 1359 در تهران می باشد، او دوران دبیرستان را در رشته گرافیک گذراند و لیسانس طراحی صنعتی از دانشکده هنر و معماری دارد. روناک یونسی فرزند اول یک خانواده شش نفره است. روناک یونسی سه خواهر دارد، مادرش فرهنگی و مدیر دبیرستان دخترانه است.

روناک یونسی  در کودکی بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می‌کرده، اما از آنجا که مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال‌طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه‌داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. 

روناک یونسی در حال تحصیل در دانشگاه بود که به پیشنهاد یکی از دوستانش برای تست فیلم گرگ و میش قاسم جعفری می‌رود و برخلاف تصورش بعنوان بازیگر اصلی انتخاب میشود. در سال 86 با سریال زمین آسمانی، اولین تجربه خود را در تلویزیون بدست آورد.

بعد از این در سریال رستگاران سیروس مقدم به ایفای نقش خجسته پرداخت و به زن احمدرضا مشهور شد.

 

وضعیت تاهل روناک یونسی :

روناک یونسی یک ازدواج ناموفق داشته و از همسر اولش طلاق گرفته است همسر اولش علیرضا قربانی نقش احمدرضا در سریال رستگاران بود که خود  روناک یونسی  در نقش خجسته در آن سریال بازی میکرد.

روناک یونسی سال 1391 وقتی 32 ساله بود با یک مدل و بازیگر بنام محسن میری 27 ساله ازدواج کرد. روناک یونسی و محسن میری تجربه همکاری در سریال سقوط آزاد را داشتند و با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

روناک یونسی و همسرش دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

محسن میری مدلینگ، مربی تغذیه و بدنسازی نیز هست و دستی هم در کار بازیگری دارد. امرار معاش‌ هم از یک طریق دیگر است و ایشان مشغول کار آزاد هم هستند.روناک یونسی چندین سال است به همراه همسرش از کشور مهاجرت کرده است.

 

علاقه مندی های روناک یونسی :  

روناک یونسی مثل هر بانوی ایرانی به کار در خانه علاقه دارد و آشپزی خوبی دارد.فیلم دیدن و مطالعه و شعر خواندن را خیلی دوست دارد.از نوجوانی به ورزش علاقه داشته و شنا و بسکتبال را تقریبا به شکل حرفه‌ای ادامه داده است. ورزش های دریایی را خیلی دوست دارد.به موسیقی سنتی علاقه دارد و ساز موردعلاقه‌اش سنتور است.به صدای  شهرام ناظری  علاقه دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد