بهاره افشاری نخستین بازیگری است که حضورش در فیلم قطعی شده و قرار است ایفاگر نقشی متفاوت در «رقص دلفین ها» باشد.بهاره افشاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون است. بهاره افشاری اگرچه با تلویزیون به شهرت رسید اما چند کار سینمایی هم در کارنامه خود دارد. بهاره افشاری بازیگر کم کاری است اما انتخابات‌های درستی داشته است. بهاره افشاری در میان نسل جوان طرفداران بسیاری دارد.

 

11

 

سایر بازیگران فیلم طی روزهای آینده معرفی می شوند تا با آغاز فیلمبرداری، اولین نمایش «رقص دلفین ها» در جشنواره فیلم فجر باشد.

به نقل از سینما ایده آل این فیلم طی روزهای گذشته در جزیره ناز قشم کلید خورده و نسیم ادبی دیگر بازیگر این پروژه است و طراحی لباس آن برعهده مهناز غنی و طراحی گریم آن برعهده امید گل‌زاده است.

بهاره افشاری فعالیت هنری اش را سال ها پیش با یک سریال آغاز کرد. اما به دلیل تجربه ی بد در آن کار دوست ندارد از آن کار در کارنامه هنری خود نام ببرد و تصمیم گرفت تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود.اما کیانوش عیاری توانست بعد از گذشت چندسال این بازیگر جوان را راضی به همکاری کند تا در جدیدترین ساخته اش که سرگذشت دکترمحمد قریب است به ایفای نقش بپردازد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد