مهناز افشار عکس جدیدی از خودش در سالن بدنسازی منتشر کرده است. مهناز افشار بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان تعلیم و با گمشده وارد دنیای بازیگری شد.مهناز افشار با بازی در فیلم آتش بس در کنار محمدرضا گلزار به شهرت زیادی رسید.مهناز افشار با ازدواج با یاسین رامین،  فرزند محمدعلی رامین معاون وزیر دولت احمدی‌نژاد صاحب دختری به نام لیانا شد.شایعات جدیدی درمورد ازدواج مجدد مهناز افشار در فضای مجازی شکل گرفته که انتشار این عکس بر شایعات افزوده است.

 

11

 

ماجرای مهاجرت مهناز افشار از ایران 

محمد حسین لطیفی در ادامه در خصوص بازگشت مهناز افشار به ایران گفت: او باید برگردد کاری نکرده است، بپذیرید هنرمند ها این شکلی هستند، سیاسی نبینیدشان، مانند بچه ای که گول همسایه را خورده است و یک بستنی هم دست او دیده است.افشار یک موضوع شخصی داشته است که از ایران رفته است، باید برگردد و حیف است سینمای ما این بچه ها را نداشته باشد.

 

مهناز افشار در آلمان چه کار می‌کند؟

مهناز افشار اواخر سال ۹۷ از ایران رفت. وی علت سفرش را ادامه تحصیل عنوان کرد. با شکایت حجت‌الاسلام دریاباری و همچنین حضور وی در مسابقه استعدادیابی شبکه ام بی سی پرشیا به نظر می‌رسید افشار قصد بازگشت به ایران را ندارد. اما وی در گفت و گویی با فریدون جیرانی در این باره اظهار کرد: من به یک دلیل خیلی بزرگ به وطنم باز خواهم گشت پدرم آنجا خاک است و مادر من آنجا نفس می‌کشد و از همه مهم‌تر آنجا ریشه من است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد