ماهور الوند آب شد، او عکس عجیبی منتشر کرده است ماهور الوند آنقدر خوش درخشیده است که با اندک کار هنری که از او پخش شده، شهرت دست یافته است. ماهور الوند از جمله بازیگران جوانی ایرانی است که طرفداران بسیاری دارد. بازی های ​ماهور الوند مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. ​ماهور الوند بازیگر جوانی است که آینده‌ای روشن در انتظارش است. ماهور الوند بازیگران جوان سینمای ایران، متولد ۲۲ تیر ۱۳۷۳ در تهران است. از ویژگی های چهره ماهور الوند لبخند خاصش می باشد که هیچ گاه از روی لبهایش کنار نمی رود. ماهور الوند دختر سیروس الوند کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون ایران است. مادرش، زهرا جناب و یک خواهر کوچکتر به نام آهو دارد.

 

11

 

ماهور الوند دارای مدرک کارشناسی رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. همچنین او درحال ادامه تحصیل در رشته بازیگری در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. ماهور الوند کلاس‌های تجربی بازیگری را نزد استاد سمندریان سپری کرده‌ و مدرک بازیگری را از این استاد دانشگاه دریافت کرده‌ است. ماهور الوند در دوران دانشجویی چند کار نمایشی تئاتر با همکاری مرحوم سمندریان انجام داد و در چند نمایش بازی کرد. او ۲ سال در جشنواره تئاتر دانشجویی شرکت داشته و کارهایش هر دو بار به عنوان برگزیده انتخاب شده‌است.

 

"درخشیدن ماهور الوند در اولین تجربه"

اولین تجربه رسمی ماهور الوند، سال ۱۳۹۴، در سینما، ایفای نقش در فیلم "دختر" ساخته رضا میرکریمی و به کارگردانی مهران کاشانی بود که بازیگران بزرگی چون فرهاد اصلانی و مریلا زارعی همبازی بود. او دراین فیلم نقش ستاره را که دختری است که برای رسیدن به خواسته‌هایش دست به هر کاری می‌زند بازی می‌کند.

کار با یک کارگردان تراز اول و همچنین ایفای نقش اول در اولین تجربه، برای هربازیگر تازه کاری می تواند یک موقعیت مناسب برای پیشرفت باشد.

انتخاب ماهور الوند توسط میرکریمی از میان متقاضیان زیادی برای ایفای نقــش در این فیلم صورت گرفت و پدرش در انتخاب او برای این نقش، هیچ نقشی نداشت. اصرار ماهور الوند بر این است که اعتبار پدرش در فعالیت هنری او هیچ تاثیری نداشته باشد.

ماهور الوند با ایفای نقش در فیلم “دختر” مهارت و استعداد بالای خود را در بازیگری به نمایش گذاشت. بازى زیباى او و استقلالش در بازى که شبیه هیچکدام از بازیگرهاى جوان این روزها نیست در پیشبرد خوب قصه و تاثیرگذارى فیلم نقش شایانى داشته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد