یاسمینا باهر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان 16 اسفندماه 1368 در تهران متولد شد و بازیگری را از دوران مدرسه با تئاتر آغاز کرد و به تحصیل در این رشته در مقطع کارشناسی پرداخت و از دانشگاه سوره فارغ التحصیل شد.

یاسمینا باهر متولد و بزرگ شده تهران است و یک خواهر دارد که هردو متولد یک روز هستند.

این بازیگر کشورمان درباره دوران کودکی اش در یک برنامه تلویزیونی گفت : که من در دوران کودکی خیلی شیطنت نداشتم اما کارهای خطرناک انجام دادم ، مثلا اینکه من به داییم خیلی علاقه داشتم و اصلا دوست نداشتم ازدواج کند و روزی که قرار بود خانواده همسر دایی ام به خانواده ما بیایند، نقشه کشیده و یه کیسه نمک داخل سماور خالی کردم و به خیال خودم عصبانی میشدند و میرفتند اما این اتفاق باعث شادی جمع شد.

ازدواج یاسمینا باهر

یاسمینا باهر در یک گفتگو درباره ماجرای آشنایی با همسرش امیریل ارجمند گفت:

داریوش ارجمند، پدر امیریل در دانشگاه سوره استاد بازیگری من بود،بعد از مدتی رابطه ما از شکل استاد و دانشجویی خارج شد و روابط خانوادگی به خود گرفت و پدرم و استاد ارجمند رابطه نزدیکی با یکدیگر پیدا کردند. طی این رفت و آمدهای خانوادگی من و امیر یل هم با یکدیگر آشنا شدیم و بعد از شناخت کافی که 4 سال طول کشید با یکدیگر ازدواج کردیم.یاسمینا باهر و همسرش امیریل ارجمند اسفندماه سال 93 پای سفره عقد نشستند و زندگی مشترکشان را آغاز کردند. امیریل پسر بزرگ داریوش ارجمند بازیگر سرشناس کشورمان است که علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد