در نوشتار مربوط به بازیگرانی که عکسی از همسرشان وجود ندارد، گفتیم که در طی بیش از ۲ دهه فعالیت مهران مدیری هیچ عکسی از همسر مهران مدیری دیده نشده است و هیچ‌زمان هم خود مهران مدیری از این‌که چرا هیچ تصویری از همسرش نیست صحبتی نکرده است.

از دختر مهران مدیری و همچنین از پسرش تصاویری در سطح فضای مجازی وجود داشتند، اما از همسرش خیر. تا این‌که شایعه شد که چند وقت پیش مهران مدیری برای نخستین بار پرده از چهره‌ی همسرش برداشت. بر طبق شایعه ها تصویر زیر مربوط به همسر مهران مدیری در کنار خود مدیری است:

 

 

hgkhv

 

 

مهران مدیری متولد ۱۳۴۶ در تهران است. او با ساخت سریال‌های در دهه‌های ۷۰ و ۸۰ به تلویزیون راه یافت و توانست شهرتی فراگیر برای خود کسب کند. مهران مدیری آخرین فرزند خانواده‌اش است و از ۳ برادر بزرگ‌تر با نام‌های محسن، مسعود و مهرداد برخوردار است. در دهه‌ی ۶۰ به رادیو وارد شد و مدتی به گویندگی در رادیو پرداخت، اما نخستین بازیگری و کارگردانی‌اش را در دهه‌ی ۷۰ تجربه کرد.

از مشهورترین سریال‌هایی که مهران مدیری کارگردانی کرده و در آن‌ها به نقش‌آفرینی نیز پرداخته می‌توان به ساعت خوش، جنگ ۷۷، پاورچین، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، پاورچین، شب‌های برره، باغ مظفر، نود شب، مرد هزارچهره و دو هزارچهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، درحاشیه ۱ و ۲  و هیولا اشاره داشت.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد