عکسی که نازنین بیاتی از چهره ساده و بدون گریمش در اینستاگرام منتشر کرد. نازنین بیاتی هنرپیشه جوان سینما و تئاتر دی ماه سال ۱۳۶۸ در تهران متولد شده است. نازنین بیاتی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.نازنین بیاتی از سال ۱۳۹۰ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی مجوز خروج، آینه بغل و سریال نمایش خانگی گلشیفته را در کارنامه هنری خود دارد.نازنین بیاتی  در آینده می‌تواند نقش‌های ماندگاری را بازی کند.

 

الناز+شاکردوستالناز+شاکردوست

 

نازنین بیاتی (۱۵ دی ۱۳۶۸ در تهران) بازیگر اهل ایران است. نقاشی را از کودکی شروع کرد و دیپلم اش گرافیک بود. وی دانش‌آموخته رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن است.

بی حوصله است و تقلب را دوست دارد. محافظه کار است اما نه خیلی. از مار و خزنده‌ها خوشش نمی‌آید. تفریحاتش از فضای هنر زیاد دور نیست؛ در اوقات فراغت کتاب می‌ خواند، فیلم می‌ بیند یا نقاشی می‌ کند و یک بیزینس هم در کنار بازیگری انجام می دهد.

در کنار بازیگری طراحی لباس نیز می کند. یکی از علاقه های شخصی‌اش دیدن فیلم در سینماست ! سعی می کند با دوستانش به دیدن فیلم های خوبی که اکران می شود برود.

خیلی راحت همه جا می‌ رود، اتوبوس و مترو سوار می‌ شود و با مردم زندگی می‌ کند . او در این باره نوشته: « خوبی‌ اش این است که دیگر مانند قبل وقت بطالتی ندارم»

او کل آدم پرانرژی  است و  اگر قرار باشد کاری انجام دهد  دوست دارد به آن چیزی که می خواهد خیلی زود برسد. مثلا وقتی دارم نقاشی می کشد دوست دارد زود تمام بشود.

او بسیار عجول و در جمع دوستان بسیار شاد است و در کل شخصیت برون گرایی دارد.مادرنازنین بیاتی اهل قم و پدرش اهل تفرش است و دارای دو خواهر به نام های ندا و نغمه دارد ، محل زندگی این بازیگر جوان در منیریه است . 


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد