طناز طباطبایی یکی از بهترین بازیگران ایرانی است.او در تهران متولد شده است . طناز طباطبایی در فیلم ها و سریال های متعددی ایفای نقش کرده است. طناز طباطبایی البته در انتخاب کارهای خود دقت فراوانی دارد. طناز طباطبایی اولین بار رد سال 80 به تلویزیون وارد شد. باید این را هم گفت که طناز طباطبایی در سال 88 جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای فیلم صداها از آن خود کرد.طناز طباطبایی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.آخرین کار سینمایی طناز طباطبایی شنای پروانه است

 

11

 

طناز طباطبایی یک خواهر بزرگ تر از خودش دارد که به خواهرش خیلی علاقه مند هست . مجرد است و کارگردانی تئاتر خوانده . با موسیقی آشناست و گیتار میزند همچنین پدرش نیز در زمینه موسیقی فعالیت دارد .

هنگامی که او ۱۸ ساله بود در کلاس های ازاد بازیگری شرکت کرد که هنوز یک ماه نگذشته بود برای بازی در مجموعه جوانی به کارگردانی سعید سهیلی انتخاب شد . بعد از ان به بازیگری بسیار علاقه مند شد و در رشته تئاتر تحصیل کرد . به شهرت علاقه ای ندارد .جایزه بهترین بازیگر مکمل زن جشنواره را از منتقدین دریافت کرد . برای دو مجموعه ترانه مادری و دلنوازان انتخاب شد که قبول نکرد. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد