لیندا کیانی متولد شهریور 1359 در آبادان، دارای یک خواهر و 4 برادر است. لیندا کیانی فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته فلسفه  که با تئاتر شروع کرد تا اینکه با معرفی شریفی نیا وارد تلویزیون شد. لیندا کیانی با بازی در سریال رستگاران و وضعیت سفید مشهورتر شد. لیندا کیانی در سال 98 وقتی 39 ساله بود ازدواج کرد ، او این خبر را در ویژه برنامه عید فطر برنامه کودک شو تایید کرد. لیندا کیانی با انتشار این عکس نوشت: خیلى زود تموم شد و حتى مجال گرفتن چند عکس یادگارى براى خاطرات پیرى و کورى نداد، اجراى نمایش عروس مردگان.

 

2

11

 

لیندا کیانی  بازیگر سینما و تلوزیون است . لیندا کیانی در سریال های طنز و درام و فیلم های سینمایی زیادی ایفای نقش کرده است . لیندا کیانی در سینما بسیار پرکار است . عکس دیده نشده از لیندا کیانی را در ادامه مشاهده می کنید : 

لیندا کیانی  با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " شبهای سریالی، جای پرفسور خالی،سریال خانه ی کاغذی"  لیندا کیانی  در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. او دارای یک خواهر و ۴ برادر است.

 کیانی  دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده‌است.او فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد.

پس از این دوره، در کلاس‌های آموزشگاه بازیگری سمندریان و کلاس های فن بیان خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد؛ و با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش مهتاب، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی‌های خود جلب کرد. لیندا کیانی پیشنهاد بازی در سریال پربیننده شهرزاد را رد کرد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد