بهاره رهنما از جمله بازیگران قدیمی تلویزیون است. بهاره رهنما بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی می باشد. بهاره رهنما متولد سال 1352 است. بهاره رهنما اهل روستای هزاوه می باشد. بهاره رهنما دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات نمایشی است. بهاره رهنما فعالیت خود را در عرصه بازیگری از سال ۱۳۷۱ آغاز کرده و تاکنون در سریال خداحافظ بچه، کتابخانه هدهد و فیلم سینمایی خنده در باران نقش آفرینی کرده است. در قسمت زیر تصویری از ست کیف و ست مانتو بهاره رهنما را قرار داده ایم.

 

 

11

2

11 - Copy

هدفِ من بهتر بودن از یه آدم دیگه نیست؛ هدفم اینه که از گذشته ی خودم بهتر باشم

 

ازدواج اول و دوم بهاره رهنما

بهاره رهنما یکی از بازیگران زن ایرانی است که در ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شده است.

بهاره رهنما در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی – نان و عشق و موتور هزار – را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلم های کمدی داشت.

اما شاید بازی در فیلم گاو خونی ساخته بهروز افخمی یکی از بهترین فرصتها برای نمایش توانایی هایش باشد.

بهاره رهنما بازیگر معروف لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

و اما به بهانه خبر ست مانتو بهاره رهنما گریزی داریم به زندگی خصوصی خانم بازیگر , بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسنده معروف ایرانی بود و دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

بهاره رهنما در تاریخ ۹۶/۶/۴ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما بازیگر معروف ایرانی جزئیات جالبی داشت. ماشین عروس بهاره رهنما بی ام و شاسی بلند ایکس۳ بود! روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد