گوهر خیراندیش در سال ۱۳۳۳ در شیراز متولد شد بازیگر و گوینده رادیو است. گوهر خیراندیش همسر مرحوم جمشید اسماعیل خانی بوده و یک پسر و دو دختر به نام‌های امید، آزاده و آناهیتا  دارد. گوهر خیراندیش  همیشه در نقش های متفاوت ظاهر شده است. و چندین سال در برنامه صدای عبرت شبکه سراسری رادیو به فعالیت مشغول  بود. گوهر خیراندیش بر خلاف خیلی از بازیگران زن، بارها با پذیرفتن گریم های عجیب و سنگین  نشان داده عاشق هنر بازیگری است. گوهر خیراندیش با رفتار حاشیه‌ساز در مراسم ازدواج دخترش در خارج از کشور احتمال ممنوع الکاری و توقیف سریال رمضانی «زیرخاکی» را در فضای مجازی دامن زد وی در واکنش به حواشی سفرش به آمریکا با پخش ربنای شجریان در صفحه شخصی خود نوشت:

 

2

 

سلام عزیزانم شب بخیر ... خوشحالم که مسئولان ذیربط با درایت و هوشمندى به حاشیه ها اهمیت ندادند. و سریال " زیر خاکى " پس از ماهها تلاش باحضور ١٥٠ نفر عوامل زحمت کش و هنرمند در این شبها بروى آنتن میرود. بیاییم همگى همت و توان خود را صرف برداشتن باری از دوش و جان و روان مردمی کنیم که در این روزهای بحرانی و پرمشکل نیاز به کمک و همدلی و تقویت روحیه دارند .

امیدوارم این سریال بتواند در چنین روزهای متلاطمی در مردم اندکی شوق، شادی و امید ایجاد کند و من هم سهمی در ایجاد این احساسات مثبت داشته باشم. به جای حاشیه‌سازی بیاییم همه همین را برای جامعه نیازمندمان آرزو کنیم. مهم نیست که من ممنوع‌الکار شوم یا نشوم.

پ.ن:

وچه خوبِ است که نسبت به کسانى که با ناآگاهى و بدون عاقبت اندیشى با انتشار عکس و فیلم به حریم خصوصى دیگران تجاوز میکنند. واکنش نشان داده و آنهارا محکوم کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد