صبا راد که به تازگی به همراه مانی رهنما همسرش به ترکیه سفر کرده است، عکسی از خود در ساحل ترکیه در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.صبا راد به ترکیه مهاجرت کرده است. صبا راد که همسر خواننده معروف مانی رهنماست به همراه او از ایران رفته است. صبا راد چن ماه پیش از تلویزیون کناره گیری کرد. صبا راد البته اعلام کرده که این مهاجرت همیشگی نیست و بنا ندارند به کلی از ایران بروند.

 

 

2

 

صبا راد متولد سال 59 است .او مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» بود و یک روز در میان در مقابل بینندگان شبکه تهران ظاهر می شد. او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرد و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

صبا راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .

او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد