هلیا امامی این عکس را منتشر کرد.هلیا امامی متولد مردادماه سال ۶۸، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. وی دوره بازیگری خود را زیر نظر مرحوم حمید سمندریان طی کرد و اینگونه وارد عرصه هنر در کشور شد.هلیا امامی به غیر از بازیگری، در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد. او کار هنری خود را در زمینه بازیگری از تئاتر آغاز کرد.  

 

 

11 - Copy

 

 

 

زندگی شخصی

هلیا امامی در مردادماه سال ۶۸ متولد شد. او یک برادر دارد و در کودکی پدرش را از دست داده است. هلیا امامی در اینستاگرام خود درباره برادرش می‌نویسد:

«برادر که داری غصه بی معنی ترین کلمه میشه به افتخاره همه داداشیا همه ی اونایی که مثل من یه برادر دارن که بهش افتخار میکنن یه قلب تو کامنت بزارن که بدونن چقدر برامون عزیزن»

شروع فعالیت

هلیا امامی حرفه بازیگری را نزد حمید سمندریان گذراند و در ادامه و از طریق استاد خود، به چیستا یثربی، نویسنده تئاتر و سینما معرفی شد. هلیا امامی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی و به یاد استادش، مرحوم حمید سمندریان می‌نویسد:

«قدر استاد نکو دانستن

حیف که استاد به من یاد نداد 

روحش شاد یادش گرامی»

وی پس از چندین سال ایفای نقش در تئاتر، بازیگری در ۲ تله فیلم به نام‌های "غزل و بزرگراه سینمایی شیرین" و "ساکن کلبه چوبی" را که به کارگردانی داوود توحید پرست و حسین لیالستانی بود، تجربه کرد. هلیا امامی برای اولین بار در ۲۴ سالگی پا به عرصه سینما گذاشت. او با بازی در فیلم سینمایی "تقدیر نهایی" که در سال ۹۲ و به کارگردانی محسن توکلی ساخته شد، بازی در کنار هنرمندان مطرحی چون، پوریا پورسرخ، شاهرخ استخری، بهنوش بختیاری و رضا رویگری را تجربه کرد.

ازدواج هلیا امامی

هلیا امامی تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است. عکس‌های منتشر شده از هلیا در کنار برادرش این ابهام را بوجود آورده بود که هلیا امامی ازدواج کرده است که اینگونه نبود.  

علایق هلیا امامی

هلیا امامی به مسافرت‌های خارج از کشور علاقه‌ دارد و تا کنون به کشور‌هایی از جمله فرانسه و اسپانیا سفر کرده است. او در کنار فعالیت حرفه‌ای خود یعنی بازیگری، حرفه مدلینگ را نیز دنبال می‌کند. هلیا امامی از طرفداران پر و پا قرص تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا است تا جایی که در یکی از بازی‌های این تیم به استادیوم نیوکمپ رفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد