فقیهه سلطانی از بازیگران زن و متولد سال ۱۳۵۳ در همدان می باشد. او در رشته ادبیات نمایشی تحصیل کرده است و بازیگری را هم زیر نظر گلاب آدینه آموخته است. اولین فیلمی که او در آن ایفای نقش کرده است روسری آبی نام دارد . در پرشین وی سورپرایز شدن این بازیگر را با دیدن عکس دخترش ببینید.

 

;v_kh

 

سورپرایز شدن فقیهه سلطانی

بازیگر زن با انتشار عکس زیر نوشت:

امروز با این ادیت زیبا از عکس گندم سورپرایز شدم .. ممنون از دوست عزیز و هنرمندی که زحمت کشیدن و توی این روز خاص گندم رو خوشحال کردن

درباره زندگی فقیه سلطانی بیشتر بدانید

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در همدان متولد شد.

این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت متولد شد و پدرش روحانی است و بیشترین تاثیر را در زندگی اش از پدرش گرفته است.فقیهه سلطانی فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد است.

این بانوی بازیگر در دوران دبیرستان در هنرستان گرافیک خواند و پیش از آغاز بازیگری یک دوره ی آموزش بازیگری را در سال ۱۳۷۱ و زیر نظر گلاب آدینه گذراند و بعد از گذراندن این دوره به تحصیل در رشته ادبیات نمایشی پرداخت.

ازدواج

فقیهه سلطانی اردیبهشت ماه سال ۹۴ با جلال امیدیان فوتبالیست سابق کشورمان ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام گندم است.

جلال امیدیان بازیکن سابق فوتبال و مربی کشورمان است که سابقه حضور در تیم هایی چون پیکان، مس و ذوب آهن اصفهان را دارد.

گندم دختر فقیهه سلطانی و جلال امیدیان است که دی ماه سال ۹۵ به دنیا آمد و جلال امیدیان از ازدواج قبلی خود یه دختر به نام نسیم دارد.

ماجرای آشنایی فقیهه سلطانی و همسرش به یک مراسم خیریه و حضور هر دوی آنها بازمیگردد. فقیهه سلطانی در برنامه دورهمی درباره آشنایی با جلال امیدیان گفت :من خیلی اهل حضور در مراسم مختلف نیستم اما به دعوت یکی از دوستانم در یک مراسم خیریه حاضر شدم و آنجا بود که دیدم یک آقا متحیرانه من را نگاه میکند و بعد از پرس و جو درباره من و آشنایی اولیه بعد از یکسال و نیم با هم ازدواج کردیم.

 

اینستاگرام ، نمناک

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد