سمیرا حسن پور بازیگر جوان و خوش استایل سینما ایران است که با سامان سالور کارگردان معروف ازدواج کرده است. او در صفحه شخصی اش عکسی جدید از خودش با استایلی متفاوت منتشر کرد. در ادامه استایل سمیرا حسن پور را روی تاب می بینید..

سمیرا حسن پور در صفحه اینستاگرامش عکسی جدید منتشر کرد.

 

EXSN7OeIKvdU

 

 

بد نیست درباره سمیرا حسن پور بیشتر بدانید"

سمیرا حسن پور متولد ۱۶ آذرماه ۱۳۶۳ بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال ۱۳۸۵ و با تئاتری از بهرام بیضایی آغاز کرد پس از این سمیرا حسن پور در سریال چاردیواری و پایتخت سیروس مقدم و همچنین سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و تله فیلم های «آوا» و «مردان نمکی» حضور داشته است و در با نقش گلرخ در سریال پایتخت ۱ شناخته شد.

 

خانواده سمیرا حسن پور یک خانواده ۵ نفره است . پدر او مجسمه ساز است و برای بازیگر شدنش خیلی حمایتش کرده و دو برادر او مهندس عمران و مهندس برق هستند.

 

 

به گفته سمیرا حسن پور او از کودکی به هنر علاقه داشته و برای انتخاب رشته دبیرستان هم دوست داشته که رشته هنری را انتخاب کند اما مادرش زیاد موافق این انتخاب نبوده است و همین امر باعث شده است که برای رشته دانشگاهی اش طوری که مادرش نفهمد کنکور هنر هم شرکت کرده و انتخاب اولش نمایش باشد و انتخاب دومش گرافیکو او می گوید چون که از کودکی نقاشی می کشیده است.

رفته رفته و پس از گذراندن دوره دانشکده در صحنه تئاتر حضور پیدا کرد و با تشویق های بهرام بیضایی به کلاس بازیگری رفته است .

سمیرا حسن پور بعد از بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در نهایت این دو در سال ۹۵ با هم ازدواج کردند.سامان سالور کارگردان و فیلم نامه نویس با استعداد کشورمان در سال ۱۳۵۵ در شهر زیبای بروجرد، به دنیا امده است. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد. نخستین فیلم بلند او ساکنین سرزمین سکوت برنده جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره بین المللی فیلم صوفیه شد.

 

منبع:اینستاگرام و تانما

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد