منوچهر هادی کارگردان معروف سینمای ایران است که در چند سال اخیر بسیار فعال بوده و آثار پرطرفداری را ساخته است. همسر او یکتا ناصر نیز در اکثر کارهای او حضور دارد. در ادامه عکس جدید منوچهر هادی و همسرش را می بینید

 

gqDivE1FaQ2z

 

بد نیست درباره منوچهر هادی بیشتر بدانید

منوچهر هادی در سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. او درسال ۱۳۶۳ در جنگ ایران و عراق پدرش را از دست داد و پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارک را از سر گذراند.

 

 

SqRwMoiotxG2

 

یکتا ناصر با انتشار عکس زیر در کنار ریوالدو در صفحه‌اش در اینستاگرام نوشت: «چه کسی فکر می‌کرد روزی یکتاناصر با ریوالدو توی یک تیم همبازی بشن؟».

«من سالوادور نیستم» ساخته منوچهر هادی است. در ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «آی آم نات سالوادور » (من سالوادور نیستم) به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی مشترک سیدامیرپروین حسینی و منصورسهراب پور در کشور برزیل، ریوالدو بازیکن هافبک، مهاجم تیمِ ملی فوتبال برزیل در چند سال گذشته و بهترین بازیکن سال جهان در سال ١٩٩٩ به جمع بازیگران فیلم اضافه شد تا در کنار رضا عطاران، یکتا ناصر، مهدی محرابی و بازیگران برزیلی کارول ویدوتی و بری فیوکا به ایفای نقش بپردازد.

 

h6lzJoel993Q

 

یکتا ناصر متولد آبان ۱۳۵۷ در تهران است. او در دبیرستان رشته‌ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته‌ی تحصیلی‌اش مهندسی محیط زیست بوده. به گفته‌ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می‌داشته به کمک شانس بدست آورده و به همین خاطر خیلی برای بازیگری تلاش نکرده است.

C5Qx8BE2bFNB

او از سال ۷۴ فعالیت هنری خودش را آغاز کرد و در سال ۷۵ در حالی که فقط ۱۸ سال داشت برای نخستین بار مقابل دوربین رفت و در کار تلویزیونی گل‌های کاغذی ایفای نقش کرد.

منبع:اینستاگرام و ویستا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد