سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی آذر سال ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است. خانم بازیگر سال ۱۳۸۳ با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرده بود که پس از چند سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. از آثار هنری ایشان می توان به بازی در سریال دلنوازان و فیلم سینمایی گشت ارشاد اشاره کرد. به تازگی تصویری از چهره جدید سحر قریشی در اینستاگرام منتشر شده است.عکسی که سحر قریشی از تغییر چهره خود در اینستاگرام منتشر کرده است.

 

Zqiec3P4Oh8Q

 

ازدواج اول و طلاق سحر قریشی

اولین بار قبل از شروع بازیگری تقریبا در سن ۱۷ سالگی در سال ۸۳ با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این ازدواج بعد از پخش سریال دلنوازان در سال ۸۸ به طلاق و جدایی ختم شد. مهران اخوان ذاکر درباره علت جدایی اش از سحر قریشی می گوید پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتار سحر تغییر کرد و شش ماه بعد از آن من از ایشان خبری نداشتم.به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم و در نهایت از یکدیگر جدا شدیم.

 

VU9a1qQwJ1XJ

 

شروع فعالیت بازیگری سحر قریشی

سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال ۱۳۶۶ در تهران متولد شد. او بازیگر سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد. سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است  طرفدار دو آتیشه استقلال است.

سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای سحر قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.سحر قریشی اصالتا اهل تهران می باشد.

 

H82PcFjz0XaN

 

 

منبع:اینستاگرام سحر قریشی و تانما

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد