عکسی که نیکی مظفری به تازگی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

  • نام اصلی : نیکی مظفری
  • متولد : 28 شهریور 1366 تهران
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی : کاردانی معماری
  • سالهای فعالیت : 1373 تاکنون
  • قد : 170 سانتیمتر
  • والدین : مجید مظفری

 

3

 

نیکی مظفری متولد 28 شهریور 1366 در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.بیوگرافی نیکی مظفری بازیگر و همسرش + زندگینامه

دارای مدرک کاردانی معماری از لندن است! در دبیرستان تجربی خوانده و قصد داروساز شدن را داشته ولی سر از معماری و آن هم در لندن درآورده است.

او فرزند مجید مظفری بازیگر شناخته شده ایرانی می باشد و سالهاست مادرش را از دست داده ، گفتنی است جلال مقامی گوینده و دوبلور مشهور ایرانی هم دایی مادرش است.

به لطف پدر بازیگرش از همون دوران نوجوانی به این رشته علاقمند شد البته دو سال در کلاس های بازیگری مرحوم حمید سمندریان شرکت کرده است.

دور دوران کودکی در چند نقش از جمله مجموعه تلویزونی بچه ها قصه ها و فیلم ضلع ششم در سال 73 ایفای نقش کرد سپس در دوران دبیرستانی با تئاتری به کارگرادنی آقای هادی مرزبان اولین تجربه حرفه ای اش را آغاز کرد.

علاوه بر بازیگری و معماری در رشته طراحی صحنه و لباس نیز دستی بر آتش دارد و در بسیاری از پروژه های در پشت صحنه با سمت های مختلف مثل برنامه ریز و مدیر تولید و … به فعالیت پرداخته است.

تنها 18 سال داشت که مادرش را به علت بیماری از دست داد و از سال 1384 به همراه پدر زندگی می کند.

نیکی مظفری 37 سال با پدرش اختلاف سن دارد ، ولی عاشق اوست. او بعد از فوت مادر تنها مونس پدر بوده و مجید مظفری بخاطر فرزندش سال هاست که تنها زندگی می کند.

از وضعیت ازدواج و همسر نیکی مظفری اطلاعات دقیقی در دست نیست.

مجید مظفری : شخصیت آدم ها برای من مهم است. یعنی در ازدواج نیکی من بیشتر به شخصیت طرف توجه می کنم چون اگر او از شخصیت خوب و با ثباتی برخوردار نباشد ، از لحاظ اقتصادی و درآمدزایی هم دچار مشکل خواهدشد. منظورم این است که شخصیت خوب سرچشمه مهمی از زندگی است و دارایی و… را نیز همراه خودش دارد.

دوست دارم برای پدرم زن بگیرم و به همه فرزندانی که پدر و مادران شان تنها هستند این موضوع را پیشنهاد می کنم. ما بچه ها نباید خیلی خودخواهانه با این قضیه برخورد کنیم. من از سال اولی که مادرم فوت کرد همیشه دوست داشتم پدرم ازدواج کند ، چون هر انسانی نیاز به یک هم صحبت و همراه دارد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد