عکسهای خفن الهام طهموری بازیگر نقش وارش دهبنه در سریال وارش را در ادامه این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.خانم طهموری بازیگر محبوب و معروف کشورمان بوده که در سالهای اخیر نشان داده از از توانمندیهای بسیار زیادی در بازیگری برخوردار میباشد و توانسته استعداد خدادادی خود را در این زمینه به معرض نمایش بگذارد

 

 

11 - Copy

 

 

الهام طهموری در جدیدترین فعالیت هنری خود در سریال وارش با کاراکتر دهبنه به ایفای نقش پرداخته است که از مهمترین کاراکترهای این مجموعه بوده که این شبها از شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفته است.

  • نام: الهام
  • نام خانوادگی: طهموری
  • تاریخ تولد: 1367/01/15
  • محل تولد: اصفهان
  • پیشه: بازیگر
  • همسر: حامد احمدجو

ایشان در 15 فروردین ماه 1367 در شهر اصفهان چشم به جهان گشوده است و در حال حاضر 31 ساله است.رشته تحطیلی وی تئاتر بوده که در کنار آن رشته گرافیک را هم ادامه داده است و با کار تئاتر وارد دنیای بازیگری حرفه ای شده است.

 

شروع فعالیت هنری

وی بازیگری را با کلاس های هنرپیش گی شروع کرد و توانست علم تئوری این رشته را کسب کند و سپس در سال 1385 به صورت رسمی بازیگری را تجربه کرد.اولین کار تلویزیونی او سریال شکست سکوت می باشد و بعد از آن هم در سریال نفس گرم به ایفای نقش پرداخت. پس از آن در فیلم سینمایی “تقصیر من نیست” حضور پیدا کرد و نهایتا در سال ۱۳۹۷ در نقش مهتاب در سریال پر مخاطب پدر  دیده شد.

وی به تازگی نیز در سریال وارش یکی از نقش اصلی این مجموعه تلویزیونی را برعهده دارد. او در این مجموعه تلویزیونی کنار بازیگرانی همچون علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار و هدایت هاشمی بازی کرده است.

 

سایر فعالیت ها

او به جز بازیگری در عرصه تلویزیون و سینما، در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد.الهام طهموی در سال 1397 با حامد احمد جو ازدواج کرده است. همسر خانم طهموری متولد فروردین سال 65 بوده و در عرصه تئاتر نیز فعالیت دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد