سمانه پاکدل بازیگر معروف زن ایرانی مهر ماه سال ۱۳۶۶ در اصفهان متولد شده است. خانم بازیگر با هادی کاظمی بازیگر معروف ازدواج کرده و متاهل است. او از سال ۱۳۸۳ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال دست بالای دست، بچه های نسبتا بد و فیلم معراجی ها نقش آفرینی کرده است. به تازگی تصویری از سمانه پاکدل بازیگر ایرانی در حال موتورسواری در اینستاگرام منتشر شده است.

عکسی که سمانه پاکدل از موتورسواری خود در اینستاگرامش منتشر کرد.

 

4zL7yfUzkFk2

 

 

ازدواج و همسر سمانه پاکدل

سمانه پاکدل از بازیگران زن سینما و تلویزیون متولد ۲۶ مهر ماه ۱۳۶۶ است و ۳۰ سال سن دارد. او عضو یک خانواده ۵ نفری است.

او یک خواهر و یک برادر دارد

سمانه پاکدل در سال ۸۸ با حضور در مجموعه دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده توانست به خوبی دیده شود البته او قبل از آن نقش های کوتاهی در برخی مجموعه ها نیز داشته است.

به گفته ی خودش نیز او جایگاه فعلی اش را مدیون مسعود رسام (تهیه کننده) است که وی را به حسین سهیلی زاده برای حضور در سریالش معرفی کرده است.

سمانه پاکدل در سریالهای روز حسرت, دلنوازان, دست بالای دست, دیگری, نقش رها (آیه ) در سریال معراجی ها و سریال همسایه ها به ایفای نقش پرداخته است.

سمانه پاکدل با مهدی پاکدل نسبتی ندارد.

خبر ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل  از آن خبرها بود که مثل بمب ترکید و خیلی‌ از چهره‌های سرشناس برای این زوج پیام تبریک فرستادند. این دو که از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون هستند با یکدیگر ازدواج کردند و به زوج های هنری مشهور پیوستند.

هادی کاظمی در سال ۱۳۵۵ متولد شده و سمانه پاکدل متولد ۱۳۶۶ است و این زوج با هم اختلاف سنی ۱۱ ساله دارند

 

منبع:اینستاگرام سمانه پاکدل و دوات آنلاین

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد