ادعای محسن تنابنده درباره ملغی شدن ساخت فصل جدید از «پایتخت» در حالی مطرح می‌شود که این نویسنده و بازیگر در فصل‌های قبلی هم مطالبی از این دست را بیان کرده بود اما در نهایت به همکاری با این مجموعه راضی شد.

حالا پس از حاشیه‌های پیش‌آمده برای دستمزدها و حذف اجباری برخی بازیگران، تنابنده با انتشار متنی بار دیگر ساخت «پایتخت» را فعلا منتفی اعلام کرده است. 

او در بخشی از متن خود از عشق به مردم برای ساخت «پایتخت» سخن گفته و اینکه خودش به تمام کاستی‌ها واقف است. 

تنابنده با احترام به رسانه‌های موافق و مخالف ساخت «پایتخت» و همچنین منتقدان و در عین حال با نشانه گرفتن برخی رسانه‌ها از یک طیف سیاسی خاص، چنین عنوان کرده است که استخراج مفاهیم عجیب و غریب از پایتخت، با هدف انتقام‌گیری از جناح مخالف یا ابراز وجود، صورت گرفته است.

بازیگر و نویسنده پایتخت در بخشی از نوشته‌اش از همکاری‌ صداوسیما و توافقات صورت گرفته برای ساخت «پایتخت ۷» خبر داده و در عین حال آورده است که توان ساخت را در شرایط فعلی ندارد و آنرا به فضایی پالوده‌تر محول می‌کند.

به گزارش ایسنا، فصل ششم از سریال پایتخت نوروز ۱۳۹۹ روی آنتن رفت که انتقادهایی را به روند داستان و فیلمنامه به همراه داشت. این فصل از «پایتخت» که در نهایت به دلیل شیوع کرونا ناتمام مانده بود با این وعده از سوی سازندگان همراه شد که پس از اتمام یا کاهش شیوع ویروس کرونا ادامه سریال تولید و پخش خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد