مهسا طهماسبی  متولد آبان ۱۳۷۲ در کرج و بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون است. مهسا طهماسبی برادر زاده مائده طهماسبی بازیگر شناخته شده تلویزیون است و فرهاد آئیش شوهر عمه اش می باشد.مهسا طهماسبی اولین تجربه بازیگری اش را در سریال دیوار به دیوار کسب کرده است. مهسا طهماسبی به تازگی ازدواج کرده است.


بیشتربخوانید:سارا و نیکا چالش معروف اینستاگرام را انجام دادند!+فیلم

مهسا طهماسبی در پستی در فضای مجازی با انتشار عکس زیر نوشت خوش تر از دوران عش ایام نیست.بامداد عاشقان را شام نیست تا همیشه عاشتم مبارکمون باشه

 

14b7bfa1-7b36-4625-b483-0e221e5324da

زندگی شخصی مهسا طهماسبی

مهسا طهماسبی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان است که آبان ماه سال 1372 در کرج متولد شد اما اصلالتا بابلی است.این بازیگر کشورمان در خانواده ای چهار نفره به دنیا آمد و تنها یک برادر دارد و اختلاف سنی کمی با پدر و مادرش دارد.

 

خانواده مهسا طهماسبی

 

در دوران دبیرستان در رشته تجربی تحصیل کرد و قصد داشت که جراح قلب شود اما در زمان ورود به دانشگاه منصرف شد و به سمت تحصیل در زمینه هنر رفت.

 

خانواده مهسا طهماسبی

 

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را در زمینه تئاتر تا مقطع کارشناسی ادامه داد.

 

مهسا طهماسبی و عمه اش

 

مهسا طهماسبی برادرزاده مائده طهماسبی بازیگر کشورمان است و فرهاد آئیش شوهر عمه خانم بازیگر است و معرف او برای بازی در سریال دیوار به دیوار بوده است.


بیشتربخوانید:تردستی دختر جوان در دزدی از پژو همه را شوکه کرد!+فیلم

ورزش مورد علاقه مهسا طهماسبی

مهسا طهماسبی بازیگر جوان کشورمان از طرفداران ورزش است و به این اصل معتقد است که ورزش در روحیه افراد تاثیر زیادی دارد و یک هنرمند همیشه باید حواسش به استایل و ظاهرش باشد. خانم بازیگر در دوران راهنمایی به صورت حرفه ای بسکتبال بازی میکرد و بعد از آن مدتی هندبال و فوتبال را تجربه کرده است و ورزش بدنسازی هم از ورزش های مورد علاقه او است.

 

مهسا طهماسبی

 

آغاز بازیگری مهسا طهماسبی

مهسا طهماسبی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در دوران دانشجویی در چند فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت که اکران نشد.

سریال دیوار به دیوار به کارگردانی سامان مقدم اولین تجربه بازیگری مهسا طهماسبی است و طبق صحبت های خودش توسط فرهاد آئیش شوهر عمه اش به این سریال معرفی شد.

بازی در سریال دیوار به دیوار و در نقش کیان دلپاک دختر اردشیر دلپاک با بازی فرهاد آئیش از او چهره شناخته شده تری در میان مردم ساخت.

 

فیلم شناسی مهسا طهماسبی

نمایش های مهسا طهماسبی

نمایش چمدان، نمایش پدر، نمایش بهمن ، نمایش نقاشی اشر و نمایش طناب از جمله نقش آفرینی های مهسا طهماسبی در تئاتر هستند.

 

فیلم های سینمایی مهسا طهماسبی

فیلم سینمایی دوئت و فیلم سینمایی قانون مورفی.

 

سریال های مهسا طهماسبی

سریال دیوار به دیوار

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد