نرگس محمدی بازیگر جوان و خوش خنده سینماست. این بازیگر ۳۵ساله بر خلاف شخصیت واقعی اش که همیشه خندان است در فیلم و سریال هایی که بازی کرده همیشه نقش های غمگین و ناراحت داشته است. نرگس محمدی در صفحه شخصی اش عکسی منتشر کرد که ماسک بر چهره داشت. در ادامه در پرشین وی ست لباس نرگس محمدی را با ماسکش می بینید

 

ست لباس نرگس محمدی بازیگر

نرگس محمدی عکسی از خودش منتشر کرد که ماسک و لباسی ست داشت.

لباس نرگس محمدی

 

نرگس محمدی متولد ۹ فروردین ۱۳۶۴ در تهران و فارغ التحصیل رشته پرستاری میباشد. نرگس فرزند بزرگ خانواده است و یک خواهر و برادر به نام های سارا و محسن دارد. خانواده او نسبت به بازیگری گارد منفی نداشتند و از حضورش در عرصه هنر استقبال هم می کردند. زمانی که علاقه اش به بازیگری را در خانواده مطرح کرده است با حمایت خانواده مواجه شدپو خانواده اش از او در مسیر هنری اش حمایت کردند.

 

بازیگر ستایش

 

مادرش کارمند صدا و سیما بوده و با محیط های هنری آشنا بوده است ، ضمن اینکه تمام اعضای خانوادش به تماشای فیلم علاقمند بوده اند. به همین جهت برای شروع بازیگری تنهت توصیه خانوادش اتمام تحصیلاتش بوده است که بعد از اتمام تحصیلات وارد عرصه بازیگری می شود. نرگس محمدی برای شروع کارهای هنری ابتدا به کلاس های بازیگری کارنامه رفت و اولین فیلمی که بازی کرد مرگ یک پینوکیو نام داشت که تابحال اکران نشده است.

لباس نرگس محمدی

 

درباره نرگس محمدی

بعد از این تجربه به تئاتر رفت و به سرعت پیشرفت کرد تا جایی که جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره ماه حوزه هنری را برنده شد. بعد از کسب تجارب در تئاتر به سینما بازگشت و در چند فیلم از جمله ریسمان باز ، سوپر استار ، آناهیتا و اخراجی های ۲ بازی کرد. بازی او در فیلم آناهیتا استعداد او را در این عرصه به نمایش گذاشت. با بازی در سریال ستایش به شهرت زیادی رسید. درباره این شهرت ناگهانی چنین می‌گوید: وقتی کلاس بازیگری می رفتم آرزویم این بود که فقط یک سکانس بازی کنم.

بازیگر ایرانی

 

وقتی برای اولین بار در مجله فیلم فقط اسمم را زدند حال خیلی خوبی داشتم ولی بعد از سریال ستایش آنقدر همه چیز یکدفعه اتفاق افتاد که من متوجه نشدم چطور در یک روز ۱۰ مجله عکس مرا کار کرده اند. نرگس محمدی همانند ستایش در سریال ستایش مهربان و صبور است او عاشق مادرش و بهترین دوست اوست. نرگس محمدی در اردیبهشت ماه سال ۹۶ در سن ۳۳ سالگی با علی اوجی بازیگر و تهیه کننده ازدواج کرده است و متاهل می باشد

علی اوجی و همسرش

 

منبع: اینستاگرام و سلام سینما

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد