درگیری لفظی بهنوش بختیاری و سحر زکریا ادامه دار شد!پس از صحبت های سحر زکریا درباره بهنوش بختیاری و «نخود آش» خطاب کردن به وی در مصاحبه ای با رادیو تهران، حالا بهنوش بختیاری هم واکنش نشان داده و این استوری را به اشتراک گذاشته است:

 

11

 

بیوگرافی بهنوش بختیاری:

بهنوش بختیاری بازیگر طناز سینما و تلویزیون و منشی صحنه کشورمان، در تاریخ  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در بیمارستان اقبال تهران به‌دنیا آمد  و اصالتا بختیاری است. او اکنون در شهرک ژاندارمری سکونت دارد. در کودکی دختر آرامی بوده و علاقه داشته مهماندار هواپیما شود. بهنوش بختیاری شخصیتی منظم و بسیار با سلیقه دارد.

 

خانواده بهنوش بختیاری

پدرش بختیاری و مادرش تهرانی است. پدر وی کارخانه تولید ابزار ایمنی داشت و مادرش خانه دار می باشد. بهنوش عضو آخر یک خانواده ۶ نفری است. یک خواهر بنام تینوش و دو برادر بزرگ تر از خود دارد که هر سه متاهل هستند.

11

جزئیاتی از ازدواج بهنوش بختیاری

در سال ۱۳۸۴ سر کار سریال جایزه بزرگ مهران مدیری با همسرش محمدرضا که جزو نویسندگان بود آشنا شد و از همانجا به خواستگاری و ازدواج ختم شد. بهنوش بختیاری در تیرماه ۱۳۷۸ با محمدرضا آرین، نویسنده و کارگردان تلویزیون ازدواج کرد. محمدرضا آرین نویسنده ی کارهای طنز مهران مدیری است.

 

بهنوش بختیاری از زندگی مشترک خود بسیار راضی است و می‌گوید: هر چی ندارم درعوض زندگیم بوی عشق وسادگی میده و درباره‌ی حسش به همسرش  می‌گوید: تواین دنیا از همه چیز و همه کس بیشتر دوسش دارم.

 

 

بیوگرافی سحر زکریا:

سحر زکریا در تاریخ دوم مهرماه ۱۳۵۲ در اراک بدنیا آمد.

سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تأترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش‌های نه‌چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد.

بازی در نقش همسر رابین‌هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی او را به شهرت رساند، اما شاید او با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد.

او کار خود را با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعه ویدیویی قهوه تلخ بازی کرده‌است.

22

 

 

منابع:نمناک،اخرین خبر

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد