بعد از محرومیت حاشیه ساز مهاجم موفق پرسپولیسی ها امشب در دیدار این تیم با النصر عربستان شادی گل وی سوژه تبریک برخی از چهره های هنری و ورزشی شده و به سبک عیسی آل کثیر خوشحالی خود را برای برد سرخپوشان نشان دادند. در ادامه تبریک ها ی صعود پرسپولیس به فینال را در پرشین وی مشاهده کنید.

 

تبریک صعود پرسپولیس به فینال

ر جریان مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس ایران از ساعت ١٨:٣٠ در ورزشگاه جاسم بن‌حمد شهر دوحه به مصاف النصر عربستان رفت که این دیدار در ٩٠ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در ادامه بازی در دو وقت ١۵ دقیقه‌ای ادامه پیدا کرد و باز هم با تساوی یک یک به پایان رسید تا ضیافت پنالتی‌ها برنده بازی را مشخص کند.

در ضربات پنالتی این پرسپولیس بود که به برتری رسید و تیم پر مهره النصر را حذف کرد و به فینال رسید.

پنالتی:

در ضربات پنالتی بازی تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه ۵ به ٣ به برتری رسید و راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شد.

پنالتی‌های پرسپولیس را کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، شجاع خلیل‌زاده و علی شجاعی به گل تبدیل کردند.

برای النصر نیز عبدالله مادو، گونزالو مارتینس، عبدالرحمن عبید، در پنالتی‌ها گلزنی کردند و مایکون نیز پنالتی‌اش را از دست داد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، شجاع خلیل‌زاده، بشار رسن (٩٨ مهدی شیری)، محمد حسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی (٩۵ میلاد سرلک)، کمال کامیابی‌نیا، احسان پهلوان، مهدی عبدی (٩۵ آرمان رمضانی)، وحید امیری، سعید آقایی (١١۴ علی شجاعی) و سیامک نعمتی.

ترکیب النصر: برد جونز، سلطان الغنام (٧٠ اسامه الخلف)، عبدالله مادو، عبدالرزاق حمدالله، عبدالله الخبیری (٨٩ مختار علی)، مایکون پریرا، عبدالمجید الصلیهم، گونسالو مارتینس، عوض خمیس، عبدالفتاح عشیری ( ٩٨ عبدالرحمن الدوسری ) و خالد الغنام (۴۶ احمد یحیی).

 

واکنش ها به صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا

صعود پرسپولیس به فینال

 

رامین راستاد :

 شادی بعد از صعود به سبک‌ عیسی آل کثیر

 

صعود پرسپولیس به فینال

 

احسان علیخانی :

درود به شرفتون به غیرتتون تنها دل خوشی این روزهای مردم بودین و دل همه رو شاد کردین عیسی جان ، خدا بزرگه پسر ، با نامردی هم نشد ببرن  خدایا شکرت خدایا یه ذره نگامون کن انقدر ذوق نکردیم این مدت ، الان انگار دنیا رو دادی بهمون ، یه معجزه ای برای مردم این سرزمین بکن این خوشحالی بعد گلُ ، عیسی چند ساله بعد هر گل به خاطره فرم چشمای برادرزادش انجام میده ، همین

 

صعود پرسپولیس به فینال

 

بهنوش بختیاری :

 خوشحالی مردم همه چیزیه که این روزا احتیاج داریم           </div>
          <div class=

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد