چندی پیش مهراب قاسم خانی در صفحه شخصی اش اعلام کرد که سارقی با قمه گوشی دخترش را از داخل کیفش ربوده است. این سارق پیدا شد . امروز در پرشین وی می خواهیم فیلمی از گریه نیروانا دختر مهراب قاسم خانی  را هنگام مواجهه با این سارق ببینیم

 

سارق زورگیری که با استفاده از قمه گوشی موبایل دختر مهراب قاسم خانی را به سرقت برده بود دستگیر شد. دختر مهراب قاسم خانی در مواجهه با این دزد قمه کش از ترس به گریه افتاد.

چندی پیش مهراب قاسم خانی در یک پست اینستاگرامی از قربانی شدن دخترش توسط یک زورگیر خبر داد و نوشت: امروز یه عزیزی سوار ماشین دخترم شد و قمه رو گذاشت زیر گردنش و گوشیش رو ازش گرفت. عکس ها مال دوربینیه که سرقت گوشی دخترم رو ثبت کرد. گفتم دوستان و خانواده اش ببیننش و بهش افتخار کنن که زندگیش رو از طریق زحمت دیگران میگذرونه.

 

نیروانا قاسم خانی

 

این خبر بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت تا اینکه ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدای تهران سارق زورگیر دختر مهراب قاسم خانی را دستگیر کردند و برای شناسایی این سارق توسط قربانی در تماس با دختر مهراب قاسم خانی برای مواجه حضوری با سارق زورگیر از او خواستند به کلانتری شهدا برود.

 

صحبت های مهراب قاسم خانی در خصوص زورگیری از دخترش

دختر مهراب قاسم خانی پس از مواجه شدن با سارق زورگیر نتوانست اشک های خود را کنترل کند و به گریه افتاد.

 

گریه نیروانا دختر مهراب قاسم خانی هنگام دیدن سارق

مهراب قاسم خانی در خصوص روز حادثه گفت: ساعت ۱۰ صبح بیست و سوم شهریورماه امسال دخترم از خانه مان در پاسداران خارج شد و زمانی که قصد داشت با خودرو به مقصدش برود، یک سارق زورگیر به داخل خودرو خم شد و با تهدید قمه گوشی موبایل دخترم را به سرقت برد. در ادامه سرایدار یکی از خانه ها قصد دستگیری سارق زورگیر را داشت که سارق با قمه کشی باعث ترس وی شد. تمام تصاویر زورگیری و فرار سارق در دوربین مداربسته ضبط شده است. ما برای دستگیری این سارق پیگیری های لازم را کردیم و در این مدت دخترم مدام با ماموران پلیس در تماس بود.

 

گریه نیروانا دختر مهراب قاسم خانی

 

سارق گوشی گریه نیروانا دختر مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی در ادامه از ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا و سرهنگ حیدری تشکر کرد و گفت: از یک هفته قبل ماموران پلیس اسم و آدرس سارق زورگیر را به ما دادند و برای فرار نکردن این سارق از تله پلیس، ماموران گفتند که هیچ جا در این مورد حرف نزنیم تا اینکه امروز سارق زورگیر بعد از چند هفته به خانه شان بازگشت و ماموران پلیس او را دستگیر کردند.

 

دختر مهراب قاسم خانی هنوز ترس دارد

قاسم خانی در خصوص وضعیت روحی دخترش گفت: این حادثه باعث شده دخترم از بیرون رفتن بترسد و حتی زمانی که قصد دارد خودرویش را به داخل پارکینگ منتقل کند از من می خواهد مقابل در پارکینگ مراقب وی باشم.

 

گریه نیروانا دختر مهراب قاسم خانی

 

صحبت های مهراب قاسم خانی

قاسم خانی گفت: سارق باید معرفت داشته باشد و متوجه ضرر روحی و روانی قربانی باشد و من فکر می کنم الان با این وضعیت قیمت ها یک گوشی تلفن همراه دردی را دوا نمی کند. دخترم حتی زمانی که کنار من است صدای موتور می شنود به شدت می ترسد و حتی برخی اوقات گریه هم می کند. امیدوارم این افراد تا زمانی که متوجه شوند این رفتارشان درست نیست در زندان بمانند نه اینکه با گذاشتن وثیقه سریع از زندان خارج شوند و دوباره این رفتارها را از سر بگیرند. وقتی ماموران برای مواجهه حضوری تماس گرفتند نمی دانستم قرار است چه رفتاری از خودم نشان ندهم، واقعا دوست ندارم برای دختر شخص دیگری این اتفاق رخ بدهد.

 

نویسنده معروف و بچه هایش

 

گریه نیروانا دختر مهراب قاسم خانی زمان مواجهه با سارق زورگیر

در ادامه دختر مهراب قاسم خانی گفت: هنگامیکه می خواستم خودرویم را روشن کنم صدای فریاد زورگیر را شنیدم که می گفت تلفن همراهت را میدی یا بکشمت، بلافاصله در خودرو را باز کرد و سارق زورگیر با یک قمه داخل خودرو خم شد و تلفن همراه ام را از دستم گرفت و متواری شد. در این مدت همچنان تصویر سارق قمه به دست در ذهنم است و کاملا از نظر روحی به هم ریخته ام.

وی ادامه داد: زمانی که سارق از خودرو خارج شد از مردم کمک خواستم که سرایدار یک خانه متوجه این موضوع شد اما زمانی که سرایدار قمه سارق را دید ترسید و نتوانست تعقیبش کند اما نمی دانم چرا الان که این سارق دستگیر شده است در صورت من نگاه می کند و می گوید که قمه نداشته است، می توانم تصویر قمه این سارق زورگیر را نقاشی کنم. در این مطلب ویدویی از گریه نیروانا دختر مهراب قاسم خانی هنگام مواجهه با سارق گوشی اش را دیدیم.

 

شقایق دهقان و خانواده اش

 

شقایق دهقان و خانواده اش

وی گفت: من سارق زورگیر را قبل از اینکه بخواهد نقشه اش را عملی کند دیدم که با ماسک سفید منتظر است اما نمی دانستم او چه فکری در سرش است.

دختر مهراب قاسم خانی در آخر از ماموران پلیس تشکر کرد و گفت که شاید از امروز به بعد کمی آرام تر شوم.

 

 

منبع:رکنا

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد