بهاره رهنما بازیگر جوان ایرانی است که بعد از ازدواج دومش به شدت لاغر شد و اکنون در چند فیلم و سریال بازی کرده است. فیلم پیشی میشی او به تازگی اکران شده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از لاغری شدید بهاره رهنما را برای شما قرار دهیم که با گریم سریال شب های مافیاست.

بهاره رهنما با انتشار عکس زیر نوشت:

فالور های جان پروژه شب های مافیا یکی از جذاب‌ترین برنامه هایی بود که در سال های اخیر در آن شرکت کردم،در روزهایی که در آستانه ساخت اولین پروژه کارگردانی داستانی ام هستم ،شناخت بیشتر خیلی از همکارانم و شناخت بخشی از توانایی هایی خودم که تابه حال برایم کارایی نداشت بسیار به موقع و از ‌موهبات این پروژه بود تهیه کننده و کارگردان : سعید ابوطالب عکاس : مهدی دلخواسته سپاس فراوان از تمامی شرکت کنندگان و عوامل پشت صحنه

 

لاغری شدید بهاره رهنما

 

بد نیست صحبت های بهاره رهنما درباره کودکان در دوران کرونا را ببینید:

طبق گزارش رسیده، اولین اکران مردمی فیلم سینمایی “پیشی میشی” شامگاه چهارشنبه ۹ مهر ماه با حضور احمد احمدی تهیه کننده ، حسین قناعت کارگردان، بازیگران و سازندگان فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

بهاره رهنما یکی از بازیگران فیلم با تشکر از مردم برای حمایت از هشتگ “سینما تعطیل نیست” گفت: من خودم به بیماری کرونا مبتلا شدم و این بیماری، بسیار بیماری سختی است و از همه می خواهم که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

 

فیلم پیشی میشی

 

وی ادامه داد : من چند بار با احمد احمدی تهیه کننده و حسین قناعت همکاری داشتم و سینمای کودک برایم بسیار مهم است و سعی کردم تا به این سینما توجه ویژه ای داشته باشم.

این بازیگر در بخش دیگری از سخنانش گفت: با جرات می گویم که نقشهای فیلمها در سینما در باند بازی های خصوصی رد و بدل و تقسیم می شود و امثال من که اهل باند بازی نیستیم، معمولا کم کار می کنیم و امروز تمیزترین سینما، سینمای کودک است و خوشحالم که فیلم کودک و خانواده پیشی میشی را کار کردم. به بهانه عکس لاغری شدید بهاره رهنما درباره فیلم جدید او صحبت می کنیم.

 

لاغری شدید بهاره رهنما

 

 بهاره رهنما در پیشی میشی

وی ادامه داد : در دوران کرونا، کودکان بیشتر از سایر گروه ها تحت فشار هستند و بیشتر در معرض خطر قرار دارند و ارتباطات و ازادی ندارند، در حالی که کودک در راهی و ازادی است که احساس کودکی می کند، لذا باید بیشتر به کودکان توجه کنیم.

 

لاغری شدید بهاره رهنما

 

احمد احمدی تهیه کننده فیلم با تشکر از مخاطبان برای حضور در سالنهای سینما گفت: من نمیخواستم در این شرایط فیلم را اکران کنم، ولی حدود یک ماه پیش وقتی سالنهای خالی سینما را دیدم بسیار ناراحت شدم و امیدوارم دیگران نیز فیلمهای خوب خود را اکران کنند تا سینماها دوباره کمی رونق بگیرد. متاسفانه ۸۰ درصد مردم نمی دانند که سینماها باز است و باید اطلاع رسانی بهتری صورت بگیرد و سینما دوباره پررونق باشد.

 

بازیگران پیشی میشی

 

حسین قناعت کارگردان فیلم “پیشی میشی” هم طی سخنانی گفت: خوشحالم که دوباره سینما باز شده و خود من بعد از هفت ماه توانستم برای اکران فیلمم به سینما بیایم و مردم را در سالن ببینم و امیدوارم ویروس منحوس کرونا زودتر برود و بازهم سینماها رونق بیشتری بگیرد و مردم اسوده‌تر به سینما بیایند. من از احمد احمدی تهیه کننده فیلم که صاحب اصلی فیلم است، تشکر می کنم که امکان ساخت پیشی میشی را فراهم کرد.

 

منبع:اینستاگرام و ایسنا

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد