مهناز افشار یکی از جنجالی ترین بازیگران زن است که در سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شده است . او که یک ازدواج ناموفق داشته است یک دختر به نام لیانا دارد که به همراه او در آلمان زندگی می کند . او مدتی به عنوان داور برنامه پرشین گات تلنت فعالیت داشت. در خبرخوان پلاس صحبت های جدید مهناز افشار در یک برنامه ببینید.

 

 

مهناز افشار (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است. او بازیگری را با مجموعهٔ تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی به سینما نیز راه یافت. افشار در سال ۱۳۸۹ برای ایفای نقش در فیلم سعادت‌آباد، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از جشنواره فجر به دست آورد.

 

صحبت های جدید مهناز افشار

 

مهناز افشار از سال ۱۳۹۸ در خارج از ایران زندگی می‌کند.

به بهانه صحبت های جدید مهناز افشار درباره زندگی شخصی او بخوانید.

 

زندگی شخصی

مهناز افشار دیپلم دبیرستان را در رشتهٔ علوم تجربی گرفت و برای ادامهٔ تحصیل به مدّت چهار سال در یک مؤسسهٔ غیرانتفاعی به تحصیل در رشتهٔ تدوین پرداخت. به علّت گرایش مذهبی، خانوادهٔ او در آغاز، مخالف بازیگری او بودند. او در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان آموزش دید.

 

بازیگر زن

 

بازیگر زن

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دورهٔ دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و سید محمد خاتمی، رئیس‌جمهور پیشین ایران، خطبهٔ عقد آن‌ها را خواند. افشار و همسرش در اردیبهشت ۹۴ صاحب یک دختر شدند و نام او را «لیانا» گذاشتند. مهناز افشار در مهرماه ۱۳۹۸ با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش،با اعلام جدایی از یاسین رامین نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونارو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی.»

 

بازیگر ایرانی

 

منبع:پرشین وی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد