سمیرا حسینی بازیگر جوان و بی حاشیه تلویزوین ایران است. این بازیگر جوان با بازی در سریال آسمان همیشه ابری نیست معروف شد.

 

سمیرا حسینی با انتشار عکس زیر نوشت:

به هر دین و زبانی همه انسانیم، مهربانی و دوست داشتن کل جهان و موجودات و انسانهایش ، اصل وجودی جهان هستی ست. باشد که به درک تن واحد برسیم .

تصویر زیبای سمیرا حسینی

 

سمیرا حسینی متولد تهران، بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. او مدرک رشته تئاتر گرایش ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر و معماری دارد. ۴ خواهر وبرادرند و خانواده سمیرا حسینی خانواده ای ۶ نفره است که در آغاز با بازیگر شدنش موافق نبودند.

بازیگر زن

 

درباره اوقات فراقتش می گوید: «فکر می کنم، کتاب میخونم، فیلم می بینم، سوژه و طرح هایی که به ذهنم می رسه را مکتوب می کنم و چیزایی برای خودم می نویسم و گاهی ورزش هم می کنم» او ازدواج نکرده و مجرد است. تیترهایی با عنوان همسر سمیرا حسینی و ازدواج سمیرا حسینی کذب است. وی کار تئاتر را از دوران دبیرستان آغازکرده است ، وی علاوه بر بازیگری به فعالیتهایی نظیر منشی صحنه ، مجری ،فیلمنامه نویس و کارگردانی نیز پرداخته است.

 

تصویر زیبای سمیرا حسینی

 

زندگی هنری سمیرا حسینی

سمیرا حسینی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم ترین آثار سمیرا حسینی می توان به بازیگری در سریال نوار زرد، سریال آسمان همیشه ابری نیست و فیلم خجالت نکش اشاره کرد.

 

بازیگر آسمان همیشه ابری نیست

 

سمیرا حسینی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۸۵ در سریال ما چند نفر به کارگردانی سید فیاض موسوی بازی کرده اس تو همکاری با هنرمندانی همچون مهدی سلوکی ، شبنم قلی خانی ، برزو ارجمند و اسماعیل شنگله را تجربه کرد.

سمیرا حسینی در سال ۱۳۹۶او در با بازی در ۴ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم سمیرا حسینی در این سال، بازیگری در سریال نوار زرد به کارگردانی پوریا آذربایجانی، سریال رنج پنهان به کارگردانی بیژن میرباقری، فیلم خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی و فیلم دخمه به کارگردانی وحید ضرابی نسب محسوب می شود. سمیرا حسینی در سینمایی گیس بریده نیز به ایفای نقش پرداخته است.

منبع:اینستاگرام و تانما

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد