ویژه برنامه جاذبه به تازگی بر روی آنتن شبکه افق رفته است. اجرای برنامه را صابر خراسانی مجری جوان صداوسیما بر عهده دارد. این مجری جوان با تغییر چهره محسوسی  در این برنامه ظاهر شده است.

صابر خراسانی درباره تغییر ظاهرش برای اجرای در یک برنامه تلویزیونی به باشگاه خبرنگاران گفت:روز اول به من گفتند ما یک صابر با کاراکتر جدید می‌خواهیم. من ابتدا متوجه نشدم؛ اما وقتی گروه گریم و چهره پرداز اضافه شدند،نتیجه کارشان بسیار حیرت انگیز بود.عوامل به من گفتند که عوض می‌شوی. زمانی که کار تمام شد و من آیینه را نگاه کردم، گفتم «چرا اینقدر تغییر!» گفتند می ‌خواهیم یک کار جدید انجام دهیم.

JqUXpA8GtOP0

سوال کردم اینقدر تغییر نیاز است؟ و آن‌ها گفتند ما با نسل جدید مواجهیم؛ پس باید به لباس پوشیدن و آراستگی آن‌ها نزدیک شویم و بگوییم که ما هم جنس شما هستیم.

به نظرم عوض شدن بد نیست؛ تغییر خوب است، به شرطی که اصول فراموش نشود. ما آمدیم یک حرف نو با نگاه بزنیم، اما در فضای شعرخوانی دوباره با همان فضای قبل کار می‌کنم.

بد نیست درباره گریم جدید خراسانی مجری جوان بیشتر بدانید

ویژه برنامه تلویزیونی «جاذبه» با محوریت روایت قصه آدم‌های کمتر شناخته شده و اجرای صابر خراسانی، این شب‌ها روی آنتن شبکه افق می‌رود.

امیرحسین رحیمیان سردبیر برنامه «جاذبه» درباره آن به خبرنگار ما گفت: برنامه «جاذبه» به دنبال داستان زندگی آدم‌هاست؛ در واقع ما در زندگی آدم‌ها به جستجوی معنویت می‌پردازیم.

NAWJm0j0gFur

وی ادامه داد: اصلی‌ترین دلیل ما برای ساخت این برنامه این بود که با وجود شرایط کرونا و کم شدن ارتباط مردم با اماکن مقدس، سعی کنیم توسل‌ها و نورانیت‌ها را در زندگی مردم نمایش بدهیم و آن‌ها را تعریف کنیم.

رحیمیان عنوان کرد: تا الان فضای برنامه خوب پیش رفته است. دغدغه ما این بود که آورده‌ای برای مخاطب داشته باشیم و هر قصه‌ای که تعریف می‌کنیم، قصه تازه و کم‌تر شنیده شده باشد؛ ما به دنبال قصه خوب بودیم.

 

سردبیر برنامه جاذبه اظهار کرد: سعی کردیم اصول ساختاری و فرمی برنامه را بر مبنای سادگی بنا بگذاریم. دکور، نور، میز و اجزای صحنه همه ساده هستند.

رحیمیان درباره انتخاب مجری این برنامه گفت: صابر خراسانی به عنوان شخصیتی شناخته شده در حرفه ادبی خود شناخته می‌شود. ما می‌خواستیم یک تجربه متفاوت را با صابر خراسانی رقم بزنیم. تغییر ظاهر او به اقتضای ساختار برنامه بود. ساختار برنامه جاذبه، بر مبنای سادگی و آراستگی بود. آن را در ظاهر صابر خراسانی هم بازنمایی کردیم. تغییر چهره او یکی از راه های متفاوت بودن برنامه ماست.

BLC9cUIlCNa5

 

منابع:اینستاگرام و سینما پرس

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد