سحر زکریا مدتی است با صحبت هایش جنجال ساز شده است. این بازیگر جوان چندی پیش در گلایه از مهران مدیری پست هایی منتشر کرد و این بار درباره اوجی صحبت هایی انجام داده است.

 

 

بد نیست بدانید ماجرای سحر زکریا و مهران مدیری چه بود

این روز‌ها رابطه سحر زکریا با مهران مدیری در صفحه اول رسانه‌ها و فضای مجازی خبرساز شده و حواشی زیادی به دنبال داشته است. ماجراهای علی اوجی و سحر زکریا نیز در روزهای اخیر خبرساز شده است

 

11

 

مهران مدیری و سحر زکریا

سحر زکریا در صفحه اینستاگرام خود با انتقاد از مهران مدیری چنین نوشت: «به آدم سر چهارراه فکر می‌کنید! ولی به تیمی که سال‌ها با شما کار کردن فکر نمی‌کنید؟»

سحر زکریا در اینستاگرامش نوشت: «آقای مدیری عزیز برام بسیار قابل‌احترامید، ولی چند وقتی‌که از شما مصاحبه‌هایی می‌بینم که ذهنم را مشغول کرده. شما دریکی از مصاحبه هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می‌کنید، ولی چطور به تیمی که سال‌ها با شما کارکردن فکر نمی‌کنید؟!

 

جریانات علی اوجی و سحر زکریا

که در این روز‌های سخت چگونه زندگی می‌کنند تیمی که همیشه به بچه‌های مدیری سال‌ها با ما برخورد کردن و نقش در کار‌های دیگه به ما ندادن، آیا بعد از هیولای یک که بازه چندانی نداشت و بردن بازیگرانی که کار‌های زیادی دارن و پول‌های هنگفتی از بقیه کار‌ها می‌گیرن بهتر نبود که با تیم قدیمیتون کار می‌کردید تا ما هم گذران زندگی کنیم؟ گروهی که هنوز مردم دوستشون دارن و هنوز کار‌های قدیمی رو می‌بینن».

سحر زکریا در ادامه این پست چنین نوشت: «من سحر زکریا دل پرخونی از همکارانم دارم چراکه سال‌هاست من و امثال من زنده‌به‌گور شدیم، روزی که از این دنیا برم لطفاً سر جنازه‌ام نیایید و عینک‌های آفتابی گران‌قیمتتان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید، چون به‌وقت زنده‌بودنم مرا کشتید».

 

 

منبع: اینستاگرام و فرارو،ساعدنیوز

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد