مهناز افشار بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون شب گذشته در صفحه شخصی اینستاگرام و توئیتر پستی را به اشتراک گذاشت که جنجال برانگیز شد.این بازیگر کشورمان حضور در دنیای سینما را با فیلم گمشده آغاز کرد و با بازی در شور عشق در میان مخاطبان سینما شناخته شد و امروز یکی از بازیگران پرکار سینمای ایران است.

 

ماجرای جدایی مهناز افشار از همسرش چیست

مهناز افشار با انتشار پستی در توئیتر و استوری کردن آن در اینستاگرام حواشی تازه ای پیرامون زندگی خصوصی اش شکل داد.

 

پست مهناز افشار

 

در پست منتشر شده توسط مهناز افشار آمده است:هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونارو برای خودت و فرزندت قوی تر هم بکنی.

انتشار این پست با حواشی فراوانی همراه شد و موجی از این ماجرا شکل گرفت که مهناز افشار از همسرش یاسین رامین جدا شده است.

 

همسر مهناز افشار

 

با انتشار این پست و شکل گیری حواشی از جدایی مهناز افشار از همسرش سری به صفحه اینستاگرام خانم بازیگر زدیم تا شاید درباره شایعه یا واقعی بودن این اخبار اطلاعاتی کسب کنیم اما تنها موردی که میتواند صحت این خبر را با تردید مواجه کند این است که عکس های یاسین رامین از صفحه خانم بازیگر پاک نشده است.

 

مهناز افشار و دخترش

 

ازدواج مهناز افشار و یاسین رامین 21 خرداد سال 1393 ثبت شد و این زوج زندگی مشترکشان را آغاز کردند و یکسال بعد دخترشان لیانا در چهارم خردادماه در آلمان متولد شد.

 

 مهناز افشار و همسرش

 

 

 زندگی خصوصی مهناز افشار بارها و بارها با حواشی متعددی روبرو شده است که پای پیگیری های قضایی هم در برخی از آنها به میان آمده است.

 

 

منبع:نمناک

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد