در مورد اعلام تصمیم قطعی اتحادیه جهانی مبنی بر برگزاری مسابقات جهانی 2020 صربستان اظهار داشت: فکر می‌کردم که این رقابت‌ها برگزار شود و آمادگی ذهنی این خبر را داشتم که مسابقات برگزار خواهد شد. احساس می‌کردم که امسال، مسابقات جهانی خواهیم داشت و بنا به دلایلی که وجود داشت، اینطور فکر می‌کردم. یکی از مهم‌ترین دلایل هم این بود که اتحادیه جهانی کشتی، انتخاباتش را در پیش دارد و آنها می‌خواستند حتما مسابقه برگزار شود.

وی ادامه داد: این موضوع موثری در تصمیم اتحادیه جهانی در موضوع برگزاری مسابقه بود، ضمن اینکه اعلام شده بود چند تورنمنت در آبان ماه برگزار می‌شود که این پیام را به همه می‌داد که آنها با اتحادیه جهانی هماهنگ هستند و وقتی تورنمنت هست، امکان برگزاری مسابقه جهانی هم زیاد است. اینها نشان می‌داد که احتمال و اراده‌ای برای برگزاری رقابت‌های جهانی وجود دارد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد اینکه نگرانی از بابت کم بودن زمان برای آماده سازی تیم ندارد، تصریح کرد: چه به لحاظ اردویی و چه مسابقه، از حریفان‌مان عقب هستیم و در این مدت دیدیم که تیم‌های مدعی استارت اردوهای ملی و مسابقات انتخابی‌شان را زدند. تنها چیزی که در این مدت توانست به ما کمک کند، برگزاری لیگ برتر بود. هرچند بچه‌ها در شرایط نسبی آمادگی بودند و میزان آمادگی‌شان پایین بود اما در هر صورت در جریان وضعیت آنها قرار گرفتیم. به هرشکل این اتفاقی است که وضعیت آمادگی خیلی از کشورها را تحت الشعاع قرار داده و ما باید در همین زمان اندک باقی مانده خودمان را برسانیم.

محمدی در پایان تاکید کرد: نباید از این دوره مسابقات جهانی انتظار یک مسابقه عادی و طبیعی را داشته باشیم.

 

منبع:ایسنا

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد