کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی تیم یوونتوس ایتالیاست که گفته می شود این روزها به خاطر کرونا در قرنطینه خانگی به سر می برد. امروز می خواهیم عکسی از صبحانه‌ کریس رونالدو را در کنار خانواده اش برای شما قرار دهیم.

در این تصویر کریس رونالدو را در کنار خانواده اش مشغول خوردن صبحانه می بینید.

 

;v_kh

 

بد نیست بدانید کریس رونالدو به کرونا مبتلا شده است

هنوز ابتلای کریستیانو رونالدو به ویروس کرونا به طور قطعی تایید نشده است.

خبری عجیب امروز فوتبالدوستان در سراسر جهان را شوکه کرد و اعلام شد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۵ ساله و پرتغالی به ویروس کرونا مبتلا شده است. این گلزن قهار که در اردوی تیم ملی پرتغال برای رقابت های لیگ ملت های اروپا حضور داشت، حالا باید زمانی در حدود دو هفته را در قرنطینه سپری کند.

اما نشریات پرتغالی مدعی شدند کریستیانو رونالدو تا به حال دو بار تست داده و برای قطعی شدن ابتلای او به این بیماری نیاز به تست سوم است. این تست در آزمایشگاهی دیگر انجام خواهد شد و در صورت تایید می توان به صورت قطعی گفت که رونالدو کرونا گرفته است.

البته به نظر می رسد از همان حالا رونالدو در شرایط قرنطینه قرار گرفته و ساعتی قبل نیز تصویری از او در حال مکالمه تصویری با نامزدش نیز منتشر شد. به هر حال احتمالا چند روز دیگر رونالدو دوباره تست جدیدی خواهد داد و در صورت بهبود و با توجه به قوانین ۱۰ روزه قرنطینه در ایتالیا، ممکن است او بتواند یوونتوس را در دیدار حساس در لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا یاری کند. به بهانه صبحانه‌ کریس رونالدو درباره این بازیکن بیشتر صحبت می کنیم.

اولین تصویر منتشر شده از رونالدو بعد مبتلا شدنش به بیماری کرونا 

کریستیانو رونالدو به دلیل مبتلا شدنش به بیماری کرونا بازی با سوئدرا از دست داد و مجبور است تا زمان بهبودش در قرنطینه خانگی بماند و از حضور در تمرینات و بازی‌ها خودداری کند.

در ادامه اولین تصویر منتشر شده از رونالدو بعد از مبتلا شدنش به بیماری کرونا را مشاهده می‌کنید:

 

B9PEjD0BGsp9

 

 

منابع:اینستاگرام و خبرگزاری دانشجو و دنیای اقتصاد

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد