آقای گل سابق پرسپولیسی ها بعد از موفقیت های پی در پی و متوالی با این تیم سرانجام از پرسپولیس جدا شد و برای آینده فوتبال خود راهی پرتغال شد و راه رفته مهدی طارمی را در پیش گرفت.

علی علیپور مهاجم پرسپولیس با دو پیشنهاد داخلی و یک پیشنهاد خارجی خوب مواجه شد و سرانجام این فوتبالیست جوان ماریتیمو را برگزید و اکنون در این کشور حضور دارد. به تازگی تصویری متفاوت از وی با پسرش منتشر شده است.

علیپور که ۷۲ گل با پیراهن پرسپولیس به ثمر رساند، آقای گل لیگ برتری این باشگاه محسوب می‌شود و باید دید که در پرتغال می‌تواند مثل مهدی طارمی عمل کند یا خیر؟

 

yZZaSS8S3Uyp

 

روزنامه مشهور “رکورد” چاپ پرتغال در ارتباط با وضعیت علی علیپور و دیگر بازیکن جدید ماریتیمو نوشت که این دو بازیکن قادر هستند که به جمع گزینه های لیتو ویدیگال سرمربی ماریتیمو برای حضور در ترکیب اصلی اضافه شوند. علیپور و جفری بولکیاه به محض اینکه بتوانند تایید لیتو ویدیگال را بگیرند می توانند در ترکیب تیم بازی کنند.

علی علیپور لژیونر ایرانی که ۱٫۸ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد بعد شش فصل حضور در پرسپولیس به ماریتیمو پیوست تا در کنار امیر عابدزاده دومین بازیکن ایرانی این تیم باشد. او در پایان لیگ نوزدهم سرانجام به پیشنهاد ماریتیمو پاسخ مثبت داد و  با انتقالی به مبلغ ۸۰۰ هزار یورو به این تیم پیوست.

علیپور البته برای حضور در پرتغال و عقد قرارداد رسمی با ماریتیمو به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا مدت زیادی را در انتظار ویزا ماند و به همین خاطر سه بازی اول تیم در این فصل را از دست داد. او اما می تواند روز شنبه در ترکیب  برابر پورتیموننزه به میدان برود. ظاهرا وی خانواده اش را نیز با خود به پرتغال برده است.

 

2JcQnEwUvE8N

 

اما ماریتیمو یک خرید دیگر هم داشته و آن فائق جفری بولکیاه پسر پادشاه برونئی است که لقب ثروتمندترین بازیکن فوتبال جهان را گرفته است.

ماریتیمو در این فصل از رقابت ها و با دو پیروزی و یک شکست عملکرد خوبی داشته و در رتبه پنجم جدول قرار دارد. نکته مهم نتایج ماریتیمو این است که یکی از بردهای این تیم برابر پورتو قهرمان فصل گذشته رقم خورده است.

 

 

منابع:آخرین خبر , ورزش سه،نیک صالحی

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد