حقوق هنگفت الکسیس سانچس در منچستریونایتد و نمایش های نه چندان موفق در نهایت باعث شد اوله گونار سولسشر تابستان سال بعد اجازه انتقال قرضی این مهاجم شیلیایی به اینتر را صادر کند، اما اوضاع در سن سیرو نیز چندان متفاوت پیش نرفت.

الکسیس سانچس در چند ماه حضور در ترکیب اینتر در بسیاری از مقاطع مصدوم بود و در مجموع در 15 بازی موفق به زدن تنها یک گل برای تیمش شد. قرارداد قرضی سانچس با نراتزوری در پایان ماه ژوئن به اتمام خواهد رسید، اما مدیر ورزشی این باشگاه مدعی شد اینتر قصد دارد حداقل تا پایان فصل الکسیس سانچس را حفط کند و در ادامه در مورد آینده او تصمیم گیری خواهد شد.

پیر آسیلیو گفت: "ما می خواهیم همه بازیکنان از جمله الکسیس سانچس را حفظ کنیم. ما در ماه های آینده روی او حساب خواهیم کرد. سانچس مدتی مصدوم شد، اما قبل از رخ دادن این اتفاق عملکرد موثری در بازی های ما مقابل بارسلونا و سمپدوریا ارائه داد. من عملکرد سانچس را در بهترین بازی های او در اودینزه و آرسنال دیده ام. سانچس فرصت زیادی در اختیار نداشت، اما اکنون این شانس را دارد که ارزش های خود را نشان دهد و پس از آن ما در مورد او تصمیم می گیریم.

 

منبع: ورزش سه 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد