به گزارش خبرخوان پلاس ، لیونل مسی می خواهد بارسلونا را ترک کند. نوشتن این جمله بدون گذاشتن علامت تعجب در پایان آن بسیار دشوار است. اتفاقی که می تواند به تکان دهنده ترین خبر این روزهای دنیای فوتبال تبدیل شود؛ حتی بدتر از کرونا و تعلیق چند ماهه رقابت‌ها.

به گزارش منبع معتبر آرژانتینی TYC Sport، مارتین سوتو و Onda Sero لیونل مسی به مدیران بارسلونا اعلام کرده در تابستان قصد دارد ازین باشگاه جدا شود، مسی در قرارداد خود بندی دارد که می‌تواند هر سال در پایان فصل به صورت یک طرفه قرارداد خود را فسخ کند.

در واقع لیونل مسی و پدرش که مدیر برنامه او محسوب می شود، معتقد هستند که این بازیکن می تواند قرارداد خود را به شکل یک طرفه با باشگاه کاتالانی فسخ کند اما این بند موجود در قرارداد مسی تا تاریخ یک ژوئن اعتبار داشته است. با این حال مسی و پدرش معتقد هستند که با توجه به طولانی تر شدن فصل به دلیل شیوع ویروس کرونا این تاریخ ذکر شده نیز محل اعتبار نخواهد بود.

البته بعید به نظر می‌رسد که این ادعای لیونل مسی و پدرش خیلی با معیارهای قانونی تطابق داشته باشد و باید فرض را بر این گذاشت که هر باشگاهی که در این تابستان بخواهد مسی را جذب کند باید بند فسخ 700 میلیون یورویی را بپردازد اما از طرف دیگر سران بلوگرانا هم می دانند که در صورت تصمیم قطعی مسی برای جدایی، نمی توانند جلوی او را بگیرند و احتمالا ترجیح خواهند داد به جای جدایی رایگان او در سال 2021، در همین نقل و انتقالات با مبلغی گزاف را به فروش برسانند.

البته قرار است طی ساعات آینده جلسه ای فوری در باشگاه بارسلونا پیرامون این موضوع تشکیل شود تا شاید جوزپ بارتومئو بتواند از یک فاجعه جدید در دوران مدیریتش جلوگیری کند.

از طرفی لحظاتی پیش رادیو کاتالونیا که به باشگاه بارسلونا نزدیک است نیز اعلام کرد این باشگاه دریافت فکس از سوی لیونل مسی را تایید کرده و به زودی در این باره بیانیه ای صادر خواهد کرد. این در حالی است که فابریتزیو رومانو خبرنگار معتبر اسکای اسپورتس نیز این خبر را تایید کرده است.

حالا باید منتظر ماند و دید که واکنش باشگاه بارسلونا و البته لیونل مسی به این اتفاق چه خواهد بود. بارسلونا نمی‌خواهد بهترین بازیکن تاریخ خود را از دست بدهد اما شواهد حاکی از آن است که این جدایی حالا بیش از هر زمان دیگری به واقعیت نزدیک شده است.

منبع :ورزش سه

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد