به گزارش خبرخوان پلاس، تنها چند ساعت تا آغاز شهرآورد حساس استقلال و پرسپولیس باقی مانده است. جدال دو تیم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، قطعا می تواند جذاب و دیدنی از آب در بیاید. اما یکی از نکات مبهم درخصوص این بازی، حدس زدن ترکیب استقلال است. جایی که 3 مدافع مرکزی آبی پوشان احتمالا به این دیدار نمی رسند، از این رو حدس زدن ترکیب این تیم کمی سخت به نظر می رسد.


قطعا امروز سیدحسین حسینی درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت. چنانچه فرهاد بخواهد تیمش را با سیستم 4-4-2 روانه بازی کند، احتمالا میلیچ به دلیل تجربه بیشتر نسبت به زکی پور در سمت چپ خط دفاعی استقلال قرار بگیرد، عارف غلامی تنها مدافع وسط تخصصی است که در دسترس مجیدی است. البته این در شرایطی است که محمد دانشگر بتواند با وجود مصدومیت جزئی در ترکیب اصلی به میدان برود که اگر اینطور نشود، احتمالا شاهد حضور فرشید باقری یا میلیچ در پست دفاع وسط باشیم.


از گوشه و کنار خبر می رسد که ممکن است محمد دانشگر به شهرآورد امروز برسند. محمد دانشگر که دیروز در تمرین استقلال حاضر شد، شب گذشته به اردوی تیم اضافه شده و احتمال بازی کردن او نیز بالاست. به هر حال ساعتی قبل از شروع بازی، کادرپزشکی استقلال نظر نهائیش را در خصوص این بازیکن اعلام می کند ولی اگر به هر دلیلی دانشگر به این بازی نرسد، شاهین طاهرخانی ، هرویه میلیچ و فرشید باقری توانایی بازی در این پست را دارند.


وریا غفوری نیز در سمت راست خط دفاعی استقلال قرار خواهد گرفت. مسعود ریگی، آرش رضاوند و علی کریمی مردان مجیدی در خط میانی خواهند بود. فرشید اسماعیلی نیز ممکن است یک خط جلوتر بازی کند. شیخ دیاباته و مهدی قایدی نیز زوج خط حمله استقلال را تشکیل خواهند داد. به هر حال ممکن است تا زمان شروع بازی، جابجایی هایی در ترکیب تیم صورت بگیرد و باید منتظر ماند و دید نظر نهایی فرهاد مجیدی چه خواهد بود.

ترکیب احتمالی استقلال:
سیدحسین حسینی، هرویه میلیچ، عارف غلامی، فرشید باقری( محمد دانشگر)، وریا غفوری، مسعود ریگی، آرش رضاوند، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته و مهدی قایدی

منبع :ورزش سه

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد