به گزارش خبرخوان پلاس، ادن هازارد پس از شکست رئال از سیتی در لیگ قهرمانان و پایان رسمی فصل برای این باشگاه، راهی تعطیلات تابستانی شد. او یک هفته بعد باید به تمرینات پیش فصل رئال برگردد در حالی که انتشار تصاویری جدید از او نشان می دهد که در شرایط بدنی مناسبی قرار ندارد.

ستاره بلژیکی در ساردنیا ایتالیا تعطیلات را سپری می کند و طبق معمول مورد توجه هواداران فوتبال قرار دارد. تصاویری از او در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آنها به وضوح از اضافه وزن رنج می برد. هازارد تابستان گذشته نیز با اضافه وزن در تمرینات تابستانی رئال حاضر شد و یکی دو ماهی طول کشید تا به فرم بدنی موردانتظار دست پیدا کند و در آن مدت به شدت زیر فشار انتقادات قرار داشت.

هازارد خود اعتراف کرده است که در تعطیلات زیاده روی می کند و با رعایت نکردن رژیم غذایی، همیشه 5 تا شش کیلو اضافه وزن پیدا می کند.

نظرات هواداران رئال زیر عکس های هازارد نیز جالب توجه است: این بدن یک ماهه برای لالیگا آماده نمی شود.... فرم بدنی هازارد تاسف آور است.... بازهم چاق و چله شده.....دیدن هازارد در این شرایط تاسف برانگیز است....در بایرن او را با آشپزها اشتباه می گیرند..... هازارد دوباره گرد شده!

فصل گذشته برای هازارد بدترین فصل فوتبالش اش بود. گران ترین خرید تاریخ رئال تنها یک گل به ثمر رساند و بیشتر درگیر مصدومیت های مختلف بود.

 

منبع :ورزش سه

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد