به گزارش خبرخوان پلاس، لیونل مسی دیشب رسما به سران باشگاه بارسلونا اعلام کرد که دیگر علاقه ای به ادامه فعالیت در این باشگاه ندارد و می خواهد بعد از 17 سال حضور در ترکیب بلوگرانا از این تیم حدا شود. از همان ابتدای انشار این خبر گمانه زنی های فراوانی در مورد مقصد احتمالی این ستاره آرژانتینی شنیده شده و حالا به نظر می رسد منچسترسیتی از بالاترین شانس برای جذب لیونل مسی برخوردار باشد.

 

به نظر می رسد لیونل مسی اخیرا با پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی تماس گرفته و شرایط باشگاه برای این انتقال را جویا شده است. اما ساعتی قبل اکانت رسمی سیتی در توئیتر اعلام کرد نام خرید جدید این باشگاه ساعت 17:30 به وقت ایران اعلام می شود تا شایعات در مورد رفتن مسی به لیگ برتر به اوج برسد.

 

اما با توجه به عدم رضایت بارسلونا به فسخ قرارداد، تصور توافق مسی با سیتی به این سرعت دشوار است و احتمالا این بازیکن مسیر آسانی برای جدایی از بارسا نخواهد داشت. برخی نشریات از احتمال اعلام انتقال کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی ناپولی به منچسترسیتی خبر داده اند و ممکن است عصر امروز باشگاه انگلیسی نام این بازیکن را به عنوان خرید جدیدش اعلام کند. به هر حال در حال حاضر منچسترسیتی از بالاترین شانس برای خرید لیونل مسی برخوردار است و اگر او در نهایت از بارسلونا جدا شود، احتمالا دوباره شاگرد پپ گواردیولا خواهد شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد