ستاره تیم ملی و استقلالی ها بعد از ازدواجش روزهای کم حاشیه ای داشته و تنها عکس های جنجالی او و ستاره همسرش گاهی با حواشی همراه می شود. در ادامه عکس جدید و جنجالی مهدی قایدی با همسرش را  مشاهده کنید.

بازیکن ۱۹ ساله تیم فوتبال استقلال این فصل فوتبالی خودش را بدون حاشیه پشت سر گذاشته است.او به تازگی عکس های عاشقانه و جنجالی در کنار همسرش ستاره منتشر کرده است.

مهدی قایدی با بیان اینکه اردوی خیلی خوبی در تیم ملی داشتیم، اظهار کرد: تجربه اولم در تیم ملی بود که از این بابت خیلی خوشحال هستم چراکه حس خیلی خوبی در این اردو داشتم و امیدوار هستم حضورم ادامه‌دار باشد.

او ادامه داد: اردوی ازبکستان خوب به همراه یک مسابقه خوب بود که توانستیم نتیجه دلخواهمان را کسب کنیم. صمیمیتی بین بچه‌ها هست که خیلی دوست‌داشتنی بود. از اینکه بازیکنان جدیدی در کنارم می‌بینم، احساس خوبی  به من می‌دهد.

 

 

;v_kh

 

بازیکن ملی‌پوش استقلال درباره اردوی تیم ایران در ترکیه گفت: متاسفانه بازیکنان تیم مالی کرونا گرفتند و نتوانستیم در اردوی ترکیه یک مسابقه خوب داشته باشیم. امیدوار هستم در اردوهای بعد با تیم‌های بهتری بازی کنیم و نتایج خوبی به دست آوریم.

قایدی با بیان اینکه اولین بازی ملی و اینکه پیراهن مقدس تیم ملی را پوشیدم، خیلی هیجان انگیز بود، عنوان کرد: خیلی از بزرگان و بازیکنان دوست دارند این لباس را بپوشند. حس خیلی خوبی داشتم و امیدوار هستم سالیان سال برای تیم ملی بازی کنم.

او پیرامون کار با دراگان اسکوچیچ ابراز کرد: خیلی در کارشان جدی هستند و البته خیلی صمیمانه رفتار می‌کنند. با تمام بازیکنان صحبت کرده و تاکتیک‌ها را مرور می‌کنند. البته اولین اردو بود و شناخت زیادی از هم نداشتیم ولی همه چیز راضی کننده بود.

 

11

 

مهدی قایدی این روزها با پیشنهاد وسوسه انگیز یک تیم قطری روبرو شده است که مبلغ پیشنهاد دو میلیون و هفتصد هزار دلار است.

از این مبلغ حداقل یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار به باشگاه استقلال برای صدور رضایتنامه قایدی اختصاص پیدا خواهد کرد، یعنی چیزی حدود ۵۰ میلیارد تومان! برخی از مدیران استقلال با فروش قایدی برای حل مشکلات مالی راضی بودند اما برخی دیگر به شدت با این مسئله مخالفت کردند، تا جایی که اسماعیل خلیل‌زاده، رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال در صفحه شخصی‌اش اعلام کرد قایدی فروشی نیست.

با این حال، باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقی برای بازیکن جوان استقلال می‌افتد.

 

 

منابع:صحفه شخصی قایدی , ورزش سه , خبر ورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد