به گزارش خبرخوان پلاس به نقل از روزنامه الرایه قطر، تیم‌های شرکت‌کننده مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره تا 10 سپتامبر (20 شهریور) برای برگزاری تجمیعی رقابت‌ها وارد قطر خواهند شد. این تاریخ با توافق فدراسیون فوتبال قطر و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای پذیرش تیم‌ها تعیین شده است.

تمهیدات ویژه برگزاری تجمیعی دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انجام شده است. هتل محل اقامت تیم‌ها، مراکز تمرینی و حمل‌ونقل شرکت‌کنندگان تعیین شده‌اند. با درخواست AFC هر تیمی اتوبوس ویژه خود را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در اختیار خواهد داشت. اتوبوس‌ها به صورت کامل ضدعفونی می‌شوند و با 50 ظرفیت خود اعضای تیم‌ها را به ورزشگاه انتقال می‌دهند. همچنین هتل محل اقامت اعضای تیم‌ها، میهمانان، ناظران و داوران رقابت‌ها مجزا هستند.

احتمال حضور تماشاگران هم برای تماشای دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در قطر وجود دارد. تمایل زیادی برای انجام این کار ابراز شده و 20 تا 30 درصد ظرفیت هر ورزشگاهی می‌تواند به حضور تماشاگران اختصاص یابد. بلیت‌ها نیز به صورت اینترنتی فروخته خواهند شد. چندین سناریو برای حضور تماشاگران از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تهیه شده است. قطر تجربه موفقی در صدور مجوز حضور تماشاگران در دیدارهای سه هفته پایانی فصل اخیر لیگ ستارگان و مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی دارد. اکنون قرار است این روند برای لیگ قهرمانان آسیا نیز اجرایی شود.

منبع :تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد