به گزارش خبرنگار خبرخوان پلاس ، مدیران باشگاه استقلال با پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و بدون در نظر گرفتن لیست فرهاد مجیدی در حالی اقدام به جذب بازیکن کرده اند که در این میان بازیکنان مد نظر باشگاه استقلال مورد توجه دیگر باشگاه‌های لیگ برتری نیز قرار گرفته اند.

حبیب فر عباسی و سعید واسعی ۲ گزینه مد نظر باشگاه استقلال هستند که توافقات میان طرفین انجام شده و احتمالا یک امضاء تا قرارداد رسمی میان طرفین باقی مانده است. باشگاه استقلال برای جذب واسعی به صورت کتبی به باشگاه پیکان نامه‌ای را ارسال کرده تا وضعیت جذب این بازیکن مشخص شود.

شهریار مغانلو بازیکن تیم فوتبال پیکان هم در رادار استقلالی‌ها قرار دارد، اما این بازیکن قصد رفتن به اروپا را دارد.

احسان حاج صفی، الهیار صیادمنش و محمد حسین مرادمند هم از بازیکنانی هستند که استقلال در نقل و انتقالات مذاکراتی را برای جذب آن‌ها انجام داده است. همچنین استقلالی ها برای جذب محمد حسین مرادمند مذاکراتی با مسئولان شهر خودرو داشته اند و اگر توافق بر سر رقم انتقال صورت بگیرد مرادمند قراردادش را با باشگاه استقلال امضاء می‌کند.

در این میان باشگاه استقلال در صورتی خواهان بازیکنانی همچون مرادمند، واسعی و فرعباسی است که گویا با رقم‌های نجومی برای انتقال این بازیکنان از سوی باشگاه‌های مد نظرشان رو به رو شده است.

استقلالی‌ها برای فصل آتی درصدد هستند تا قرارداد بازیکنانی همچون علی کریمی، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی و محمد دانشگر را تمدید کنند و این تمدیدی‌ها از شنبه هفته آتی در دستور کار اعضای کمیته نقل و انتقالات باشگاه قرار می‌گیرد.

آبی پوشان پایتخت تا به اینجای خروجی نداشته اند، اما علی دشتی با وجود اینکه یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد، اما خواهان جدایی از استقلال است تا اولین خروجی این تیم لقب گیرد. همچنین فرشید باقری جزو بازیکنانی است که مطرح شده قصد جدایی از استقلال را دارد.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد