به گزارش خبرخوان پلاس، با اعلام احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال، بعد از مذاکرات با رشید مظاهری، این دروازه‌بان با قراردادی به مدت دو فصل به صورت رسمی به جمع استقلالی‌ها اضافه شد.

مظاهری که روز گذشته قراردادش را با تراکتور به طور یک طرفه فسخ کرده بود، شنبه شب جلسه ای را با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد و به توافق اولیه دست پیدا کرد. این دروازه بان مطرح امروز هم جلسه نهایی را در محل مذاکره با استقلالی ها با سعادتمند برگزار کرد که در آن توافق نهایی حاصل شد و او قرارداد دو ساله اش را به امضا رساند.

این دروازه‌بان ۳۱ ساله و ملی‌پوش سابقه بازی در تیم‌های استقلال اهواز، فولاد، ذوب‌آهن و تراکتور را در کارنامه خود دارد.

مظاهری در شرایطی به استقلال پیوسته که مسئولان باشگاه تراکتور از او ناراحتند و قصد شکایت دارند. تراکتوری ها اعتقاد دارند که مظاهری یک فصل دیگر با آن ها قرارداد داشته و نمی‌تواند یک طرفه قراردادش را فسخ کند. به همین خاطر پرونده شکایت تراکتور از این دروازه بان به کمیته تعیین وضعیت خواهد رفت تا آنها درباره او تصمیم بگیرند.

مظاهری با توجه به عملکرد خوبی که طی سال های گذشته در فوتبال ایران داشته، مهره تاثیرگذاری برای آبی ها در پست دروازه محسوب می‌شود و بی تردید او را می‌توان یکی از تاثیرگذارترین خریدهای استقلال دانست.

این دروازه بان در شرایطی به استقلال پیوسته که ابی ها سیدحسین حسینی و پورحمیدی را نیز در اختیار دارند و حال باید دید در جلساتی که مدیران باشگاه با این دو دروازه بان خواهند داشت، تکلیف آنها برای لیگ بیستم چه خواهد شد.

منبع :ورزش سه

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد