به گزارش خبرخوان پلاس آخرین روز مهلت پرداخت حقوق برانکو ایوانکوویچ  دیشب در حالی به پایان رسید که هنوز ۷۰ درصد از مطالبات این مربی کروات پرداخت نشده است. پرسپولیسی ها اما به این اتفاق خوشبین هستند و باوجود این که برخی از منابع حقوقی محرومیت نقل و انتقالاتی را دائمی و غیرقابل رفع قلمداد کرده‌اند اما باشگاه پرسپولیس تصور می‌کند که با پرداخت باقی مانده مطالبات، از محرومیت یک و نیم ساله فرار خواهد کرد. آنها معتقدند بر اساس قانون جدید فیفا ، به محض پرداخت مطالبات برانکو ، پنجره محرومیت های نقل و انتقالاتی باز می شود.

مهدی رسول پناه گفت:

«باشگاه پرسپولیس اولویت خود را روی نقل و انتقالات گذاشت تا تیم به طور کامل تقویت شود».

از این صحبت اینطور برداشت می‌شود که مدیران پرسپولیس انتظار این محرومیت را می‌کشیدند و گمان می‌کنند که پنجره زمستانی بسته خواهد شد و مشکلی برای سرخ پوشان ایجاد نخواهد شد.

نکته مهم البته این است که پرسپولیس باید تا یک ماه دیگر رقم ۷۰۰ هزار یورویی را بپردازد تا جریمه بعدی یعنی کسر امتیاز، حذف از آسیا و سقوط به لیگ یک اعمال نشود.

در این باره رضا یلوه معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز اعلام کرد که قرار بود دو شرکت اسپانسری در روزهای اخیر به این باشگاه پرداختی داشته باشند اما آن ها نیز انتقال پول را منوط به بررسی های بیشتر دانستند.
 

به هر حال جدیدترین وعده باشگاه پرسپولیس این است که تا دو هفته آینده مطالبات برانکو پرداخت خواهد شد اما هواداران این تیم باید امیدوار باشند که مدیران اشتباه محاسباتی انجام ندهند تا اتفاق تلخی برای تیم محبوبشان رخ ندهد.
 
 
 
منبع : پارس فوتبال

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد