به گزارش خبرنگار خبرخوان پلاس، تیم‌های فوتبال پرسپولیس، استقلال، شهرخودرو و سپاهان اصفهان برای ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا که بطور متمرکز در کشور قطر برگزار می‌شود با تصمیم کمیته مسابقات در هتل «ازدان پالاس» اسکان پیدا کردند.

این هتل شش طبقه که ظاهری مجلل دارد غیر از نمایندگان فوتبال ایران پذیرای تیم‌های پاختاکور ازبکستان و الشرطه عراق نیز هست.

AFC هر طبقه از این هتل را به یک باشگاه اختصاص داده تا با توجه به بیماری کرونا مانع از شیوع این ویروس شده و رفت و آمد بازیکنان را کنترل کند.

با این حال نمایندگان فوتبال ایران به دلیل مشخص نشدن جواب تست کرونای تمام اعضای خود همچنان بایستی وعده‌های غذایی را بطور اختصاصی و دو نفره در اتاق‌هایشان صرف کنند.

نحوه پذیرایی میزبان به مذاق نمایندگان هیچ یک از تیم‌ها خوش نیامده است. از قرار معلوم برنامه ریزی برای استفاه از سالن‌های بدنسازی این هتل از سوی AFC بسیار اندک است تا مشکلات فراوانی را در روند آماده سازی تیم‌ها ایجاد کند.

همچنین در دو روز گذشته ناهار تمام اعضای تیم‌های ایرانی قرار بود رأس ساعت ۱۳ سِرو شود اما با تأخیر یکساعته و با پذیرایی بصورت غذای سرد بوده است.

رفتار مسئولان AFC و بخش خدمات این هتل اعتراض مدیران باشگاه‌های ایرانی را در آورده است تا جاییکه هر یک از باشگاه‌ها بطور جداگانه نامه‌ای را در راستای شکایت از این موضوع به AFC ارسال کردند. باشگاه پرسپولیس که شب گذشته اعتراض رسمی خود را به مسئولان اجرایی لیگ قهرمانان آسیا داد قصد دارد امروز هم نامه‌ای را در این راستا ارسال کند.

همچنین مدیران هر چهار باشگاه ایرانی قصد دارند امشب شکایتی مشترک را تنظیم کرده و ارسال کنند.

منبع :مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد