به گزارش خبرخوان پلاس، یکی از معدود تیم هایی هنوز درباره نیمکت خود تصمیم نگرفته، تراکتور تبریز است. اگرچه ساکت الهامی چند ماه قبل قراردادش را با تراکتور تمدید کرد و با توجه به قهرمانی در حذفی احتمال داده می‌شد به کارش در لیگ بیستم در این تیم ادامه بدهد اما حالا ظاهرا مشکل انضباطی مانع از حضور این مربی شده است.


الهامی که در فینال حذفی بحث و جدل های جدی ای با مسئولان برگزاری مسابقه و برخی داوران داشت حالا به احتمال فراوان از سوی کمیته انضباطی با محرومیت سنگینی مواجه می‌شود و مسئولان تراکتور که از این مساله خبر دارند مدتی است به فکر انتخاب سرمربی جدید افتاده‌اند.


درباره گزینه های نیمکت تراکتور نام های زیادی به میان آمده است. مسئولان باشگاه در این مدت با گزینه های مطرح زیادی مذاکره کردند که مشهور ترین آنها علی دایی و الکساندر نوری بودند. این دو گزینه اما در صحبت هایی که داشتند به مسئولان تراکتور پاسخ منفی دادند و اعلام کردند به تبریز نخواهند رفت.


فرهاد مجیدی دیگر نامی بود که برای سرمربیگری تراکتور مطرح شد اما درباره او نیز گفته می‌شود که در صحبتی که با مدیران باشگاه داشته به توافق نرسیده تا حالا گزینه های جدیدی به میان بیاید.


مسئولان تراکتور بعد از جلسه هیات مدیره امروز خود اعلام کردند که تا پایان هفته سرمربی جدید را برمی‌گزینند اما نامی از مربی‌ای نبردند. آنها گفته‌اند که سرمربی شان را انتخاب کردند اما به نظر می‌رسد هنوز به طور قطعی چنین اتفاقی نیفتاده است.


در چنین شرایطی اما به نظر می‌رسد 3 گزینه اصلی تراکتوری ها برای نیمکت این تیم مهدی تارتار، علیرضا منصوریان و علی کریمی هستند.


تارتار که طی چند سال گذشته عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته و خودش هم ترک زبان است و از قضا سابقه کار کردن با محمد رضا زنوزی در گسترش فولاد را نیز دارد، یکی از گزینه های تراکتور است. این مربی در لیگ نوزدهم نیز با تیم بحران زده نفت مسجدسلیمان شاهکار کرد و بهترین نتایج تاریخ را به دست آورد تا اکنون نظر مسئولان تراکتور را جلب کند. نکته قابل توجه اینکه تارتار در سال 77 یک فصل پیراهن تراکتور را نیز به عنوان بازیکن برتن داشته است.


علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال و ذوب‌آهن هم دیگر گزینه تبریزی ها است. منصوریان که مدتی است فعالیتی در مربیگری نداشته به واسطه تجربه اش توانسته در بین گزینه های تراکتور قرار بگیرد.


علی کریمی هم اگرچه سابقه مربیگری اش به سپیدرود رشت محدود می‌شود اما به واسطه بازی در تراکتور و محبوبیتی که نزد تبریزی ها دارد یکی از گزینه های اصلی تراکتوری ها است.


البته ممکن است طی روزهای آینده گزینه های جدیدی برای هدایت نیمکت تراکتور مطرح شود و باید منتظر ماند و دیدچه اتفاقاتی پیرامون این موضوع رخ می‌دهد.

منبع :ورزش سه

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد