امین حیایی از داوران عصر جدید است .  امین حیایی  دوبار ازدواج کرده است . امین حیایی از ازدواج اولش یک فرزند به نام دارا دارد . حرکات جالب و موزون امین حیایی در برنامه امشب عصر جدید را در ادامه می بینید : 

عکس دیده نشده از امین حیایی و همسرش + بیوگرافی و تصاویر جدید

 

امین حیایی داور عصر جدید درکنار همسرش + تصاویر و بیوگرافی

 

نگاهی به "عصر جدید"| از تکراری شدن داوران تا دور شدن از اهداف استعدادیابی

 

"عصر جدید" در آستانه چالش جدی کرونا در چند قسمت همراه با نقاط ضعف ویژه در حوزه داوران در ایام نوروز روی آنتن رفت.

 

 برخی از کارشناسان اعتقاد دارند "عصرجدید" برنامه‌ای است که نخبه نمی‌سازد بلکه نخبه‌های عام را نشان می‌دهد یعنی بیشتر بازنمایی است. شاید کمتر فضایی در تلویزیون فراهم شده که برخی از روستاهای دور افتاده بیایند و فرصت داشته باشند خودی نشان دهند. این اتفاق در برنامه "عصر جدید" افتاده و نسبت به فصل اولش کمی از توجه به استعدادیابی فاصله گرفته است و بیشتر به سمت مهارت‌یابی رفته و مهارت‌ها را به نمایش درمی‌‌آورد.

شاید نقطه ضعف دیگر که در دوران پخش فصل دوم "عصر جدید" به چشم خورد حضور داوران تکراری بود؛ داورانی که به جز امین حیایی کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند. حتماً به جای بشیر حسینی به عنوان استاد دانشگاه و کارشناس رسانه، آریا عظیمی‌نژاد موسیقی‌دان و رویا نونهالی و امین حیایی؛ افراد و کارشناسان برجسته‌تری می‌توانند روی صندلی قضاوت و داوری "عصر جدید" بنشینند اما این اتفاق برای فصل دوم نیفتاد.

جالب است که احسان علیخانی در گفت‌وگوی تصویری‌اش با مخاطبان ضمن اشاره به تصمیم‌گیری برای ادامه ضبط "عصر جدید" که برایشان سلامتی شرکت‌کنندگان، تماشاگران و عوامل بسیار مهم است و اگر شرایط مهیا شود ضبط را ادامه خواهیم داد؛ درباره تغییر داوران گفته است: "اگر قرار باشد فصل سوم "عصرجدید" ساخته شود، به احتمال زیاد داوران را تغییر می‌دهیم.

با نگاهی به این چند قسمت پخش شده از فصل دوم "عصر جدید" و تغییر و تحولی که علیخانی در دکور و نوع آیتم‌ها داده چقدر به تغییر داوران نیاز داشته است. داورانی که احساسی رفتار می‌کنند و به شرکت‌کنندگان امتیاز می‌دهند. جایی مثل برخی از خوانندگان در ثانیه تصمیم به رأی سفید می‌گیرند و جایی هم به نقاشی دیواری "بهروز رحیمیان" که ماجرای پیاده‌روی اربعین امام حسین(ع)  را به تصویر کشید و  به اعتقاد برخی از کارشناسان، خروجی نهایی‌اش زیبا بود و طرحش را با دقت عجیبی به تصویر درآورده است. 

البته از امین حیایی یک رأی مثبت گرفت و دو ضربدر قرمز از آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی و رویا نونهالی رای نداد؛ بنابراین از دور مسابقه حذف شد. اما شرکت‌کنندگانی هم بر روی جایگاه "عصر جدید" حاضر شدند و بیشتر از استعداد، مهارت نشان دادند و رأی هم گرفتند. چرا که داوران خیلی مثل فصل اول، اتفاقات برایشان غیرمنتظره نیست و براساس چارت‌بندی‌هایی رأی می‌دهند. در این میان، برای حذف‌شده‌ها هم امکانی را گذاشته‌اند تا در صورت انتخاب با رأی مردمی دوباره بتوانند در مسابقه باشند. 

حضور بیش از حد خوانندگان، شعبه‌بازها و حرکت‌های سیرکی در برنامه "عصر جدید" انتقادهایی را به دنبال داشته است؛ برخی اعتقاد دارند تعدادی از این مهارت‌ها را با مقداری تمرین می‌توان بدست آورد. و انتقاد دیگر، دو پارته شدن یک قسمت "عصر جدید" بود که مخاطب می‌خواست همه برنامه را ببیند و در جریان تمام رقابت‌ها باشد و باید منتظر می‌ماند تا شب دیگر به نتیجه فینال‌رفته‌های آن قسمت برسد. البته با این نوع پخش می‌توان به این نکته دست پیدا کرد بدلیل شیوع کرونا و سختی‌های ضبط برنامه، مجبورند به گونه‌ای قسمت‌ها را با ساعت کمتری روی آنتن داشته باشند و یک قسمت را در دو قسمت پخش کنند. انتقاد دیگر به پخش "هشتگ عصرجدید" در زمانی بود که سریال "پایتخت" ساعت 22 روی آنتن شبکه 1 سیما می‌رفت که گاهی برای مخاطب چالش ایجاد می‌کرد. 

به نظر می‌رسد اگر داوران را با توجه به راستی‌آزمایی براساس تخصص‌هایشان انتخاب کنند که برای اجراهای اصلی تصمیم‌گیری بهتر است؛ مثلاً هر داور بنابر اجرایی که می‌بیند و در آن تخصص دارد قضاوت کند. اینجا شاید آن احساسی تصمیم‌گرفتن به چشم آید؛ گاهی به ضرر شرکت‌کننده و گاهی هم از این موضوع سود می‌برد. 

برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که "عصر جدید" در دوره دوم خودش هم توانسته همان شاخصه بومی خودش را بروز دهد.  از گروه های مختلفی که به روی صحنه آمده‌اند. اما عبارت‌ها و رقابت‌ها تا اینجا، همانند "عصر جدید" دوره نخست است‌.  با همه این تفاسیر قرار بوده صحنه "عصر جدید" صحنه بروز استعدادها باشد نه نمایش مهارت‌ها!

چندی پیش محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما توئیتی منتشر کرد که در آن از نظرسنجی جدیدی درباره پربیننده‌ترین برنامه نوروزی تلویزیون خبر داد. محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در توئیتر خود نوشت که "عصر جدید" پربیننده‌ترین برنامه نوروز 1399 سیما است. او تأکید کرده که  طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما در خصوص دو برنامه دورهمی و عصرجدید در ایام نوروز، "عصرجدید" با 67 درصد و "دورهمی" با 57 درصد در صدر برنامه‌های پربیننده قرار گرفتند.

حالا برای حفظ برند "عصر جدید" و به تکرار نیفتادن، دور نشدن از رسالت استعدادیابی، تصمیمات و قضاوت‌های جدی‌تر و تخصصی‌تر، این برنامه با تأمل بیشتری تولید شود و حتماً به تعبیر کارگردان و مجری‌اش که گفت اگر قرار باشد "عصر جدید" فصل سومی داشته باشد داوران تغییر می‌کنند، خیلی جدی‌تر به فکر تغییرات و تحولات باشند و علاوه بر تغییر داوران، استعدادیاب بمانند. / تسنیم 

ساعت و زمان پخش عصرجدید بعد از کرونا | شنبه 3 خرداد + ساعت تکرار

ساعت و زمان پخش عصرجدید بعد از کرونا | شنبه 3 خرداد + ساعت تکرار

دو قسمت «عصر جدید» امشب همزمان با شب عید فطر و فردا یکشنبه چهارم خردادماه بدون تماشاگر روی آنتن می‌رود.

 

عصر جدید از برنامه های پرطرفدار سیما است .  عصر جدید  در مدت کوتاهی در بین برنامه های پربیننده جا باز کرد . احسان علیخانی ساخت عصر جدید را بر عهده دارد .  بعد از دوران کرونا پخش عصر جدیدهم از امشب از سر گرفته می شود . 

در دوران سختِ کرونایی، "عصر جدید" جزو برنامه‌هایی بود که چند قسمتی را بدون تماشاگر ایام نوروز روی آنتن رفت و بعد از آن مدتی ترجیح داد روی آنتن نباشد تا شرایط بهتر شود و جان شرکت‌کننده و یا عوامل برنامه به خطر نیفتد. از این رو مدتی "عصر جدید" در تعطیلی به سر برد تا اینکه احسان علیخانی در لایو اینستاگرام و جریان گپ و گفت با علیرضا وهاب‌زاده مشاور وزیر بهداشت و گفت‌وگوی غیرمنتظره با وزیر بهداشت از شرایط جدید ضبط ادامه فصل دوم برنامه "عصر جدید" گفت که مرحله مقدماتی آن در نوروز 1399 روی آنتن رفت.

 

او در این گفت‌وگوی مجازی از شروع ضبط دوباره برنامه بدون حضور تماشاگر از امروز خبر داد و اعلام کرد که هر روز قرار است یک قسمت ضبط کنند. لوکیشن برنامه با همکاری شهرداری، سازمان آتش‌نشانی و مرکز بهداشت صداوسیما ضدعفونی شده و قرار است از عید فطر هم پخش برنامه شروع شود.

این برنامه براساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، امشب و فردا شب روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت؛ البته بدون تماشاگر. در واقع دو قسمت "عصر جدید" امشب همزمان با شب عید فطر و فردا یکشنبه چهارم خردادماه بدون تماشاگر روی آنتن می‌رود. قرار است در هفته‌های آینده، برنامه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تماشاچی محدود، ضبط شود.

 

فصل دوم مسابقه "عصر جدید" با اجرای احسان علیخانی، داوری امین حیایی، آریا عظیمی‌نژاد، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی حوالی ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه می‌رود. / منبع : رکنا 

 

بیو گرافی امین حیایی

 

امین حیایی در ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در قیطریه تهران به دنیا آمد. پدرش تقی حیایی کارمند بوده است و مادرش معلم. امین حیایی پسر بزرگ خانواده می باشد.  او یک برادر کوچکتر از خود به اسم امید دارد. امید در زمینه موسیقی فعالیت می کند.

 

همزمان با تحصیل ، به کار در تئاتر پرداخت و بعد از اخذ دیپلم و در خدمت سربازی فعالیت خود را در هنرهای نمایشی نیروی هوایی شروع کرد.

 

مدرک تحصیلی او فوق لیسانس می باشد.

 

فعالیت هنری امین حیایی

 

در سال ۱۳۷۰ در یک تئاتر کودکان به کارگردانی ثریا قاسمی ایفای نقش کرد.

 

مدت زمان زیادی گذشت تا توانست در فیلم های سینمایی به عنوان هنر پیشه نقش اول بازی کند اولین اجرای او به عنوان هنرپیشه نقش اول مرد ، در فیلم سیب سرخ حوا که در سال ۱۳۷۸ تولید شد بود، البته در این فیلم زیاد موفق نشد.

 

در سال ۱۳۸۱ شش فیلم ( مزاحم ، مانی و ندا ، رز زرد ، اثیری ، بوی بهشت و مونس ) از این بازیگر محبوب در سینماهای تهران بر روی پرده رفت که این موضوع برای همگان بسیار قابل توجه بود و یک رکورد به حساب می آمد.

 

دستمزد امین حیایی در برنامه عصر جدید فاش شد + جزئیات

 

امین حیایی در جشنواره فجر

 

در سال 1375 برای فیلم براده های خورشید ، جایزه  بهترین بازیگر مکمل مرد را دریافت کرد.

 

 در سال 1382 تندیس زرین هنرمند نقش مکمل مرد را در هفتمین جشن خانه  سینما برای فیلم عروس خوشقدم دریافت نمود.

 

برنده سیمرغ بهترین هنرپیشه نقش اول مرد برای بازی در فیلم سینمایی ، زن زیادی به کارگردانی تهمینه میلانی در سال ۱۳۸۳ شد.

 

او جایزه بهترین هنرپیشه نقش اول مرد را در سال ۱۳۸۶ برای فیلم ، شب در جشنواره فیلم فجر از آن خود کرد‌.

 

اولین کار طنز و سینمایی امین حیایی عزیز

 

نخستین کار سینمایی این هنرپیشه معروف که به کارگردانی اصغر هاشمی در سال ۱۳۷۰ تولید شد ، فیلم سینمایی دو همسفر است . این کارگردان توسط خانم ثریا قاسمی ، با امین حیایی آشنا شد.  بنابراین این بازیگر کار هنر خود را مدیون خانم قاسمی است.

 

اولین کار طنز او که در سال ۱۳۸۱ در آن ایفای نقش کرد فیلم سینمایی ، عروس خوش قدم بود.

 

محبوبیت امین حیایی از چه زمانی آغاز شد؟

 

بازی در فیلم کما و مهمان مامان که در سال ۱۳۸۳ تولید شد ، باعث معروفیت این بازیگر محبوب و توانای کشورمان شد.

 

بازی بی عیب و نقص امین حیایی در زن زیادی نشان از پیشرفت این بازیگر در زمینه بازیگری داشت.

 

بازی بی نظیر او در دهه ی هشتاد در فیلم ستاره ها ، این بازیگر توانمند را به عنوان بازیگر برتر سینمای ایران معرفی کرد.

 

یکی دیگر از فیلم های سینمایی امین حیایی که در آن بسیار درخشید و فروش میلیاردی این فیلم او را تبدیل به پولدارترین بازیگر مرد ایران کرد ، فیلم سینمایی اخراجی ها بود.

 

از دید محمدرضا شریفی نیا امین حیایی بازیگر با استعدادی است ، با انتخاب امین حیایی در بیشتر فیلم های سینمایی توسط آقای شریفی نیا می توانیم  به این موضوع پی ببریم.

 

امین حیایی یکی از گران ترین بازیگران سینما

 

در ابتدای بازیگری امین حیایی ، بسیاری معتقد بودند او برای بازیگری ساخته نشده است ، اما پس از چندی عکس آن ثابت شد. و امروزه امین حیایی جز گرانترین بازیگران مرد است و حضور او در بسیاری از فیلم‌های تولید شده در ایران آقای حیایی را به پر درآمد ترین بازیگر مرد تبدیل کرده است.

 

ازدواج امین حیایی

 

ازدواج اول امین حیایی :  امین حیایی در سال ۷۱ و در سن ۲۲ سالگی با خانم مونا بانکی پور ازدواج کرد . ولی این زندگی پس از به دنیا آمدن اولین فرزندشان دارا به پایان رسید و پس از مدت کوتاهی به جدایی انجامید.

 

ازدواج دوم آقای حیایی : امین حیایی در سال ۱۳۷۹ و در سن 30 سالگی برای دومین بار با خانوم نیلوفر خوش خلق ازدواج کردند.

 

زندگی نامه ی امین حیایی هنرپیشه ی پولساز سینمای ایران

 

آشنایی امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

 

خانوم نیلوفر خوش خلق بازیگر هستند ، در یکی از فیلم ها با خانم نیلوفر خوش خلق که در آن زمان ۲۸ ساله بودند آشنا شدند و این آشنایی منجر به ازدواج شد.

 

امین حیایی و همسرشان خانم خوش خلق در شمال شرق تهران (لواسان)  زندگی می کنند.

 

دارا حیایی

 

دارا حیایی فرزند امین حیایی در سال 1372 متولد شد. امین حیایی در فیلم شعله ور در کنار پسرش ایفای نقش کرد.

 

دوستان امین حیایی

 

در بین بازیگران زن ایران با ، خانم هدیه تهرانی و مهناز افشار و در میان بازیگران مرد با آقای محمدرضا گلزار رابطه صمیمانه و دوستانه ای دارد.

 

خوانندگی امین حیایی

 

این بازیگر توانمند کشورمان علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد و چند قطعه خوانده و روانه بازار کرده است.

 

ایشان در سال 1380 آلبوم بوی بهشت که شامل چهار ترک بود را اجرا کرد.  (برای دانلود اهنگ ها و ریمیکس های این آلبوم کلیک کنید)

 

و درسال 1385 با همکاری گروه کویر آلبوم باران را تولید کردند.  (برای دانلود آهنگ های این آلبوم کلیک کنید)

 

عاشقانه های امین حیایی و همسرش + عکس و بیوگرافی

 

تک‌آهنگ‌های امین حیایی عبارت

 

در سال ۱۳۹۳ کار مشترکی با آقای پدرام نصیری ساختند، به نام زندگی سفیده (دانلود آهنگ زندگی سفیده)

 

سال ۱۳۹۳ به همراه جمعی از هنرمندان مانند کامران تفتی ، کامبیز دیرباز ، پویا امینی و... آهنگ اوج پرواز را روانه بازار کردند. (دانلود آهنگ اوج پرواز)

 

و آهنگ عشق تو ، که تیتراژ برنامه یک یک برای تحویل سال ۱۳۹۷ بود را خوانندگی کرده است.  (دانلود آهنگ تیتراژ برنامه یک یک)

 

خواننده موردعلاقه امین حیایی

 

خواننده مورد علاقه امین حیایی ، احسان خواجه امیری ، امیر تاجیک و محسن چاووشی است. (برای دانلود آهنگ و ریمیکس های این خوانندگان اینجا کلیک کنید)

 

بازیگران موردعلاقه امین حیایی

 

امین حیایی در بین بازیگران خارجی بازی آل پاچینو ، برد پیت و تام کروز را دوست دارد . و معتقد است این بازیگران برای بازی در فیلم هایشان بسیار تلاش کرده و انرژی زیادی را مصرف می کنند.

 

شغل های حاشی‌ای امین حیایی

 

امین حیایی در کنار بازیگری و خوانندگی ، به همراه همسرش نیلوفر خوش خلق مدتی است کافه ای به نام کافه وانیل در تهران افتتاح کردند که این کافه طرفداران زیادی دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد